هنگ کنگ برای 38 پوند در ماه؟ اولین سایت رزرو پرواز به صورت اقساط

به گزارش شیوا مارکت، یک وب سایت ادعا می‌کند که اولین آژانس رزرو بلیط پروازه‌ای ماهانه جهان راه‌اندازی کرده‌است ، که به مسافران نسل هزاره این امکان را می‌دهد تا هزینه بلیت هواپیما را تقریبا ً یک سال پرداخت کنند .

هنگ کنگ برای 38 پوند در ماه؟ اولین سایت رزرو پرواز به صورت اقساط

Awaymo به عنوان محل مقایسه پرواز کار می‌کند ، با ورود کاربران به مقصد و مقصد و تاریخ‌ها ، پیش از ارایه فهرستی از گزینه‌ها .

سپس هزینه هر بلیط بازگشت به صورت یک رقم ماهانه براساس یک طرح پرداخت 10 ماهه بر روی یک وام بهره 0 درصد و یک حساب سپرده 10 درصد مورد نیاز است . کاربران می‌توانند قبل از پرداخت مبلغ کامل با ایجاد یک بدهی مستقیم ، پرواز کنند .

عضو Atol ، bonded ، پروازه‌ای خود را به هنگ‌کنگ از 38 پوند در ماه ، نیویورک از 35 پوند در ماه ، و دوبلن از 4 پوند در ماه تبلیغ می‌کند .

تیم دیویس ، یکی از بنیان گذاران 28 ساله Awaymo ، توضیح داد که این یک ایده ساده است، اما هیچ‌کس آن را انجام نداده است . بسیاری از متخصصان جوان مقدار زیادی پس‌انداز پول ندارند و اجاره بسیار بالا است ، بنابراین گسترش هزینه یک ماه پرواز واقعا ً مفید است .

شما می‌توانید هزینه یک مبل از ایکیا را گسترش دهید . من با 400 پوند برای خرید یک کاناپه رفتم و با اغلب آن‌ها بیرون آمدم ، چون می‌توانستم ماهیانه پول پرداخت کنم . ولی شما نمی‌توانید پروازها را انجام دهید .

Awaymo 12 پوند برای پرداخت پول از دست داده‌است ، اما هیچ هزینه پنهان را تعهد نکرده است. با این حال ، یک چک فوری سفر هوایی همان پروازهایی را پیدا کرد که توسط Awaymo در جاه‌ای دیگر ارزان‌تر یافت می‌شوند.

برای مثال ، پروازه‌ای بازگشت از لندن به هنگ‌کنگ در دسامبر به 514.15 پوند با خطوط هوایی انگلیس در Awaymo - هزینه ماهانه of پوند - اما در Skyscanner ، یک وب سایت مقایسه پرواز ، برای 398 میلیون پوند ، برای 398 میلیون پوند گران‌تر بود .

به طور مشابه ، پروازه‌ای بازگشت به دوبلین از لندن در هفته آینده ، 41.61 پوند در Awaymo ، اما 35 پوند در Skyscanner ، 19 درصد افزایش یافت . پروازه‌ای بازگشت به مادرید هفته آینده از لندن در حدود Skyscanner پوند بود ، اما Awaymo یورو برای 104.98 پوند ، یعنی 22 درصد افزایش .

دیویس می‌گوید که Awaymo این پروازها را با قیمت عمده‌فروشی خریداری می‌کند و سپس یک علامت را بالا می‌برد تا آن را به قیمت خرده‌فروشی به فروش برساند ، همان طور که آژانس‌های مسافرتی عمل می‌کنند .

او گفت : ما برای هر فروش یک کمیسیون انتخاب می‌کنیم . این علامت باید کمی بالاتر باشد چون ما مردم حق پرداخت پس از پرواز آن‌ها را داریم که یک سرویس منحصر به فرد است ، اما این هزینه برای ما گران تمام می‌شود .

او همچنین گفت که به عنوان یک کسب‌وکار کوچک هنوز به بهترین قیمت‌ها با خطوط هوایی اصلی که توسط سایت‌های مقایسه بزرگ‌تر پیشنهاد شده‌اند دسترسی نداشته باشد ، مانند Skyscanner . این به این معنی است که نه تنها بهترین fares که از محل گم می‌شوند بلکه برخی از زمان و گزینه‌های مسیر نیز وجود دارد .

Awaymo به کاربران این فرصت را می‌دهد که هر زمان که می‌خواهند بدون هیچ گونه مجازات اولیه پرداخت کنند ، اما اگر آن‌ها نتوانند از پرداخت پول خود جلوگیری کنند ، از اعتبار ساقط می‌شود و Awaymo حق شارژ مجدد وام را به خود اختصاص می‌دهد . دیویس گفت که هنوز این اتفاق نخواهد افتاد .

این شرکت 28 ساله گفت که محدودیت وام فعلی در این سایت ، 3000 پوند است ، اما آن‌ها به دنبال افزایش آن هستند ، و گفت که با وجود این که انجام کاره‌ای تجاری و درجه اول را نمی‌توان از طریق تلفن انجام داد .

سال گذشته اتحاد طرح‌های پیشنهادی برای پروازه‌ای خود را مطرح کرد ، اما تنها برای مسافران از امارات‌متحده‌عربی ، عربستان‌سعودی و مصر . این شرکت هواپیمایی گفت که می‌خواهد به مسافران شانس رسیدن به رویای پرواز در اولین کابین خود را بدهد .

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 154

به "هنگ کنگ برای 38 پوند در ماه؟ اولین سایت رزرو پرواز به صورت اقساط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنگ کنگ برای 38 پوند در ماه؟ اولین سایت رزرو پرواز به صورت اقساط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید