والیبال بانوان 46 روز بدون نایب رئیس!

به گزارش شیوا مارکت، بیش از یک ماه است که فدراسیون والیبال فردی را برای سمت نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال انتخاب نکرده است.

والیبال بانوان 46 روز بدون نایب رئیس!

به گزارش خبرنگاران، متین زبردست، سرپرست سابق نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال، در تاریخ 28 دی از سمت خود کنار رفت و ترجیح داد که کار خود را در هیات والیبال تهران دنبال کند. پس از کناره گیری زبردست انتظار بر این بود که شخص دیگری به زودی انتخاب گردد تا امور بانوان فدراسیون را با دقت بیشتری پیش ببرد اما با گذشت 46 روز هنوز این اتفاق نیفتاده و تعیین نیست که چه زمانی نایب رئیس انتخاب می گردد.

این بی توجهی در حالی رخ داد که لیگ برتر برگزار گردید و نایب رئیسی نبود تا به دقت شرایط بانوان را زیر نظر داشته باشد، با آنالیز شرایط نقاط ضعف را شناسایی و برای پیشبرد بهتر والیبال بانوان برنامه ریزی کند. از طرفی این بی توجهی می تواند ناشی از مهم نشماردن این سمت و حتی والیبال بانوان برای مسئولان فدراسیون باشد. در صورت درست بودن این احتمال باید شاهد این باشیم که والیبال بانوان روز به روز پسرفت کند.

هر چند علی فتاحی، دبیر فدراسیون در گفت وگو با خبرنگاران از انجام امور مربوطه بانوان توسط شاددل، مشاور فدراسیون اطلاع داد اما باز هم لازم است که بانوان هر چه سریع تر نایب رئیس خود را بشناسند.

فتاحی می گوید شاید طی چند روز آینده و شاید چند ماه دیگر شخصی برای نایب رئیسی بانوان انتخاب گردد. با این وجود به نظر می رسد که فدراسیون برنامه ای برای این سمت ندارد و به شرایط موجود راضی است. در حالی که بانوان به مدیری احتیاج دارند که با برنامه ریزی و حمایت دقیق جهت پیشرفت آنها را هموار کند؛ شاید یک مشاور به تصمیم سازی درست یاری کند اما نمی تواند جایگزین مناسبی برای نقش مدیر باشد، بنابراین لازم است که فدراسیون نسبت به انتخاب نایب رییس بانوان توجه بیشتری داشته باشد.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16918

به "والیبال بانوان 46 روز بدون نایب رئیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال بانوان 46 روز بدون نایب رئیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید