وام شهریه به دانشجویان بدهکار تعلق می گیرد

به گزارش شیوا مارکت، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور بیان نمود: وام شهریه تحصیلی با کارمزد 1/4 دهم درصد، به تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور حتی دانشجویان بدهکار در سنوات گذشته تعلق می گیرد.

وام شهریه به دانشجویان بدهکار تعلق می گیرد

به گزارش خبرنگاران، دکتر حسن علیزاده ضمن بیان این مطلب، رفع مسائل اقتصادی و فراهم کردن امکان ادامه تحصیل برای تمامی دانشجویان را به ویژه در مناطق کم برخوردار، مهم ترین اولویت دانشگاه مطرح نمود و گفت : دانشگاه در اقدامی جدید امکان اختصاص تسهیلات وام شهریه را برای دانشجویان بدهکار در سنوات گذشته نیز فراهم کرده و این دسته از دانشجویان می توانند با مراجعه به بانک های انصار و قرض الحسنه مهر ایران از وام شهریه تحصیلی برخوردار شوند.

وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور نسبت به دیگر دانشگاه های شهریه بگیر کمترین میزان شهریه تحصیلی را اخذ می کند، شرح داد: دانشجویان با استفاده از وام شهریه می توانند ضمن پرداخت شهریه کامل تحصیلی خود، در بازه طولانی 48 ماه نسبت به بازپرداخت اقساط وام اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، متوسط شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی 650 هزار تومان، در مقطع کارشناسی ارشد 2 میلیون و 200 هزار تومان و در مقطع دکتری تخصصی 7 میلیون تومان است.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10436

به "وام شهریه به دانشجویان بدهکار تعلق می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام شهریه به دانشجویان بدهکار تعلق می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید