واکنش اورمارس به احتمال مربیگری تن هاخ در بایرن مونیخ

به گزارش شیوا مارکت، مدیر ورزشی باشگاه آژاکس احتمال پیوستن سرمربی این تیم به بایرن مونیخ در آینده ای نزدیک را رد کرد.

واکنش اورمارس به احتمال مربیگری تن هاخ در بایرن مونیخ

به گزارش خبرنگاران، مارک اورمارس مدیر ورزشی باشگاه آژاکس احتمال پیوستن اریک تن هاخ سرمربی آبی و سفیدپوشان شهر آمستردام به بایرن مونیخ در خاتمه فصل جاری را رد کرد.

تن هاخ به سبب کسب دوگانه قهرمانی لیگ و جام حذفی آلمان در فصل گذشته و رساندن آژاکس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، مورد تحسین و توجه بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپا نهاده شد و اخیراً از او به عنوان جانشین احتمالی نیکو کواچ سرمربی اخراجی بایرن مونیخ یاد می شد. هنوز هم خبرهایی شنیده می گردد مبنی بر اینکه هانسی فلیک سرمربی فعلی بایرن در خاتمه فصل این تیم را ترک می نماید و جای خود را به تن هاخ می دهد. اورمارس اما این موضوع را رد کرد.

مدیر ورزشی 49 ساله باشگاه آژاکس به نشریه تلگراف هلند گفت: تن هاخ به آسانی می تواند یک فصل دیگر هم اینجا حضور داشته باشد. من قطعاً به او اجازه نخواهم داد که برود، اگرچه می دانم که او مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی نهاده شده است. با این حال درهای باشگاه برای مذاکره در خصوص رفتن تن هاخ فعلاً بسته است.

عضو دیگر آژاکس که اورمارس بیم رفتن شان را دارد هافبک هجومی این تیم حکیم زیاش است، کسی که در این فصل 9 گل و 16 پاس گل در لیگ قهرمانان و اردویژه داشته است.

اورمارس درباره آینده بازیکن مراکشی آژاکس گفت: در خصوص حکیم من فکر می کنم که او به سقف توانایی هایش رسیده است اما هر فصل دارد قدمی تازه برمی دارد. او می تواند آقای آژاکس گردد، پس چه دلیلی دارد که برود؟

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14993

به "واکنش اورمارس به احتمال مربیگری تن هاخ در بایرن مونیخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اورمارس به احتمال مربیگری تن هاخ در بایرن مونیخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید