واکنش صفارهرندی به هجمه مقامات امریکایی و رسانه های معاند علیه ستاد اجرایی فرمان امام

به گزارش شیوا مارکت، در این چهل سال به تجربه دریافتیم که هروقت قوی تر و مؤثرتر عمل کردیم، طعنه و دشنام بیشتری ازطرف حاکمان کاخ سفید نثارمان شده است.

واکنش صفارهرندی به هجمه مقامات امریکایی و رسانه های معاند علیه ستاد اجرایی فرمان امام

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام، محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به هذیان گویی اخیر سخنگوی وزارت خارجه و نماینده ویژه ایالات متحده امریکا در امور ایران و اتهام زنی به ستاد اجرایی فرمان امام گفت: مه فشاند نور و سگ عوعو کند ... این تصویر کلی جدال چهل ساله ما و امریکاست.

وی اضافه کرد: به تجربه دراین مدت دریافته ایم که هروقت قوی تر و مؤثرتر عمل نموده ایم،طعنه و دشنام های بیشتری ازجانب حاکمان کاخ سفید نثارمان شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: هجمه اخیربه یکی ازهوشمندترین نهادهای خدمتگزار مردم یعنی ستاد اجرایی فرمان امام از سوی کینه توزترین دشمنان ملت مصداق امروزی همان جدال قدیمی است.

صفارهرندی تأکید کرد: ترس امریکایی ها و نوچه های حقیرشان از اینست که عملکرد جهادی امثال ستاداجرایی فرمان امام این باور را در مردم ایران و آزادی خواستار جهان جابیندازد که به مدد دانش، همت و مجاهدت مؤمنانه میتوان کارهای ناشدنی را شدنی کرد.

تا8: تا8: مجله نقد و بررسی کالا ها و محصولات برندها مختلف

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18136

به "واکنش صفارهرندی به هجمه مقامات امریکایی و رسانه های معاند علیه ستاد اجرایی فرمان امام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش صفارهرندی به هجمه مقامات امریکایی و رسانه های معاند علیه ستاد اجرایی فرمان امام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید