پاتک نساجی به پرسپولیس: دو تصمیم مهم داور به ضرر میزبان

به گزارش شیوا مارکت، پاتک نساجی به پرسپولیس: دو تصمیم مهم داور به ضرر میزبان

پاتک نساجی به پرسپولیس: دو تصمیم مهم داور به ضرر میزبان

ساعتی بعد از انتها بازی نساجی - پرسپولیس، فضای رسانه ها پر از اعتراضات بازیکنان، مربیان و مدیران تیم تهرانی به تصمیمات فغانی بود. بیشتر اعتراضات هم به صحنه مشکوک به پنالتی در نیمه دوم بازی بود که ترابی در محوطه جریمه حریف سرنگونش شد. این اعتراضات خیلی زود به فضای مجازی کشید تا داور بازی به شدت تحت فشار قرار بگیرد و متهم به خصومت با پرسپولیس گردد.

نکته عجیب ماجرا این بود که در رسانه ها خبری از صحنه های مشکوک داوری به ضرر نساجی نبود و تنها صحنه برخورد ترابی بزرگنمایی شده بود. یک روز پس از بازی اما باشگاه نساجی دو ویدیو از بازی منتشر کرد که به نظر می رسد فغانی تصمیماتی به زیان تیم میزبان گرفته.

اولی صحنه ای که بازیکن نساجی در گوشه محوطه جریمه سرنگون شد و فغانی دستور به ادامه بازی داد. دومی آفسایدی است که به ضرر نساجی گرفته شد، ولی تصویر آهسته نشان می دهد بازیکن مورد نظر هنگام ارسال توپ در زمین خودی بوده و این شامل قانون آفساید نمی گردد. این بازیکن در موقعیت تک به تک بود و در صورتی که بازی قطع نمی شد می توانست با بیرانوند تک به تک گردد.

اگر قرار به آنالیز صحنه های مشکوک داوری است، باید همه صحنه ها با هم آنالیز گردد، نه فقط صحنه هایی که مربوط به یک تیم است. عدالت گزینشی، معنای عدالت نمی دهد.

1

دانلود

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4025

به "پاتک نساجی به پرسپولیس: دو تصمیم مهم داور به ضرر میزبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتک نساجی به پرسپولیس: دو تصمیم مهم داور به ضرر میزبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید