پروپئیچ برای ما مهمتر از پاتوسی بود، به نام ما شد به کام پدیده!

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، امیر حسین فتحی درباره حل پرونده پروپئیچ گفت: به لطف خدا همانطور که قبلاً گفتم این پرونده ختم به خیر شد. آقای تاج به درستی اشاره نمود. همانطور که رئیس فدراسیون فوتبال گفت نامه های متعددی از مرداد و شهریورماه سال گذشته به فیفا فرستاده شده بود اما هیچکدام از آنها را نپذیرفتند و گفتند پرداخت این وجه به وسیله اعتبارت پذیرفته نیست و پول از این طریق به طلبکار واریز نمی گردد.

پروپئیچ برای ما مهمتر از پاتوسی بود، به نام ما شد به کام پدیده!

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اضافه کرد: ما از آقای تاج خواستیم تا ما را نماینده نمایند و این کار به وسیله باشگاه استقلال انجام گردد. خوشبختانه همین طور هم شد و آقای خطیر را به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال تهران معرفی کردیم. رایزنی های زیادی انجام دادیم. آقای خطیر 10 روز در سوئیس، جلسات متعددی را با مسئولان فیفا داشت. بنده خودم با این عزیزان صحبت کردم.

وی ادامه داد: به طور موازی با سفارت خودمان در زاگرب صحبت نموده بودیم. از آنها هم خواستیم تا در روز نهایی اگر کار به وسیله فیفا انجام نشد آنجا پول را به نماینده قانونی پروپئیچ بدهیم تا مشکل از آن طریق حل گردد.

فتحی با اشاره به جلسات متعدد با رئیس حقوقی و اقتصادی فدراسیون بین المللی فوتبال توضیح داد: دوستان با دفتر آقای اینفانتینو گفتگوهایی را داشتند تا این کار را که خیلی هم سخت بود انجام دادیم.

وی با بیان اینکه پیگیری های باشگاه استقلال باعث شد مشکل پدیده هم حل گردد شرح داد: اتفاق دیگری هم افتاد که به نام ما و به کام پدیده شد. فیفا از همین طریق که مشکل اقتصادی ما را حل کرد مشکل پدیده ای ها را نیز که خودشان هم نمی دانستند پرسید و گفتیم آن تیم هم برای ایران است و کارش انجام گردد. نامه مربوط به باشگاه پدیده هم روز گذشته به فدراسیون فوتبال ارسال شد.

فتحی درباره نیامدن آیاندا پاتوسی به استقلال و رفتن او به بن یاس امارات اضافه کرد: دقیقاً همین تنگناهای اقتصادی برایمان دردسر ساز شد. ما برای آقای پاتوسی کسری بودجه داشتیم. همان زمان بحث اقای پروپئیچ پرداخت شد. فیفا دیشب قبول کرد. لذا این تنگناها مانع شد. برای ما پروپئیچ مهم بود. اگر 10 بازیکن هم می گرفتیم باز هم اگر پول پروپئیچ را نمی دادیم به مشکل می خوردیم. ضمن اینکه طبق نظر کادرفنی، بحث جذب مهاجم برای ما اهمیت داشت. این وعده را هم به طرفداران استقلال می دهم که بازیکنی در حد پاتوسی جذب استقلال خواهد شد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7949

به "پروپئیچ برای ما مهمتر از پاتوسی بود، به نام ما شد به کام پدیده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروپئیچ برای ما مهمتر از پاتوسی بود، به نام ما شد به کام پدیده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید