پنجعلی: اتفاق خاصی در انتخابات فوتبال نخواهد افتاد، پشت پرده ها رو می شود

به گزارش شیوا مارکت، یک پیشکسوت فوتبال می گوید به علت فضای حاکم بر انتخابات فدراسیون فوتبال و وجود افرادی در پشت پرده ، اتفاق خاصی در این انتخابات رخ نخواهد داد.

پنجعلی: اتفاق خاصی در انتخابات فوتبال نخواهد افتاد، پشت پرده ها رو می شود

محمد پنجعلی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال و همینطور ورود علی کریمی به گود رقابت با مدیران شناخته شده ورزش گفت: آقای کریمی پا پیش گذاشته و امیدوارم پیروز شود اما کار را سخت می بینم. همه می دانیم که انتخابات چگونه است. به نظرم بیشتر انتصابات است تا انتخابات. تا الان هم این موضوع ثابت شده است. قطعا علی کریمی هم با اشراف به این موضوع وارد رقابت شده است.

وی ادامه داد: خیلی ها دلشان نمی خواهد علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود اما اگر کریمی از این موانع بگذرد و رئیس شود، نفراتی را می آورد که کار کنند. او انسان باتجربه و شناخته شده ای است. پیروزیت فوتبال کشور مستلزم این است که واقعا حق به حق دار برسد.

این پیشکسوت فوتبال کشور و بازیکن سابق تیم ملی با اشاره به سهم بالای فدراسیون در انتخابات اعم از آرای هیات های فوتبال و مربیان و کاپیتان های تیم ملی گفت: استدلال و برداشت من از گذشته تا به امروز همین بوده است. از قدیم همه می دانیم انتخابات به چه شکلی پیش می رود. چشمم آب نمی خورد در این انتخابات اتفاق خاصی بیفتد.

پنجعلی با بیان اینکه اعضای مجمع به جای منافع گروهی، منافع شخصی را در نظر دارند اظهار کرد: علی کریمی و بقیه هم از این موضوع باخبر هستند. کریمی پا پیش گذاشته این واقعیت ها را نشان دهد که چیزی جای خود نیست. وقتی به امثال عل کریمی و مهدی مهدوی کیا رای ندهند، معلوم می شود پشت پرده چه خبر است و چه کسانی هستند. این دو نفر افراد سالمی هستند و در مجامع بین المللی شناخته شده هستند. آن ها از بزرگان فوتبال آسیا هستند اما به توجه قضایایی که گفتم چشمم آب نمی خورد که رای بیاورند.

او در واکنش به این حضور مجدد برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون در این انتخابات گفت: این افراد اگر مشکل دارند و نتوانستند در پنج سال گذشته خوب کار کنند، چرا دوباره تایید می شوند؟ اصلا اگر خوب هستند چرا انتخابات برگزار کنیم تا دوباره رای گیری شود. خودم هم مانده ام با چه رزومه و دستاوردی در انتخابات هستند. همه تیم های ملی و باشگاهی ما شکست می خورند و در آسیا صاحب جایگاه نیستیم. هیچ سخت افزاری مناسبی نداریم. همه این مسائل نشات گرفته از مسائل مدیریتی است.

این پیشکسوت اضافه نمود: اگر می خواستند زیرساختی را اضافه کنند، در این چند سال رخ می داد. به نظرم باید فضا برای ورود چهره های جدید ایجاد شود و برخی افراد شکست خورده مجددا رئیس این فدراسیون نشوند.

پنجعلی درباره نتایج اخیر پرسپولیس و پیروزی این تیم مقابل ماشین سازی در لحظات پایانی گفت: پیروزی خیلی خوبی بود. در شرایط پرسپولیس که خیلی از بازیکنان کلیدی خود را از دست داده، این پیروزی ارزشمند بود. این بازیکنان در کنار همدگیر می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره کمبود بازیکن در خط دفاعی و حمله پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه پرسپولیس مشکل کمبود بازیکن دارد. از طرفی دچار مسائل روحی و روانی هم شده که روی نتای تیم سایه انداخته است اما بازیکنان از این مسائل می گذرند. مردم این تیم را دوست دارند و بازیکنان کننده مردم هستند.

او در پاسخ به این سوال که پرسپولیس در کدام پست ها نیاز به تقویت دارد گفت: تیم در تمام خطوط نیاز به جذب بازیکن دارد اما باید ببینیم تا چه حد می توانند نیازهای خود را تامین کنند. باید بضاعت تیم را در نظر گرفت. متاسافنه در ابتدای فصل بازیکنان زیادی از این تیم رفتند و هر تیم دیگری جز پرسپولیس دچار مسائل عدیده ای می شد. بازیکنان پرسپولیس بی ریا کار می کنند چون مسولیت بزرگی بر دوش دارند.

پنجعلی با بیان اینکه این تیم نسبت به بازی با آلومینیوم عملکرد بهتری داشت گفت: کیفیت زمین چمن خیلی مهم است. پرسپولیس روی زمین بازی می کند و وقتی کیفیت چمن خوب نباشد، دچار مشکل می شود. شرایط نامناسب چمن ورزشگاه ها به ضرر همه تیم ها است اما برای تیم هایی که برنامه هایشان روی زمین است، دردسرساز می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 27675

به "پنجعلی: اتفاق خاصی در انتخابات فوتبال نخواهد افتاد، پشت پرده ها رو می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: اتفاق خاصی در انتخابات فوتبال نخواهد افتاد، پشت پرده ها رو می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید