پیروزی خانگی چلسی مقابل استون ویلا

به گزارش شیوا مارکت، چلسی در دیداری خانگی پیروز شد با نتیجه 2-1 استون ویلا را شکست بدهد.

پیروزی خانگی چلسی مقابل استون ویلا

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شاگردان فرانک لمپارد که در ملاقاتهای اخیر نتایج خوبی کسب نکرده بودند، در ملاقات امشب توانستند استون ویلا را شکست بدهند و صندلی شان در رتبه چهارم جدول لیگ برتر را تثبیت نمایند.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد گردد، سپری شد. در ادامه این تیم میزبان بود که بازی را در دست گرفت اما این فزونی به ایجاد موقعیت چندانی منجر نشد. ولی انتها در دقیقه 24، آبی ها روی اولین موقعیت جدی شان به گل رسیدند.

روی ارسال دقیق جیمز به مقابل دروازه استون ویلا بود که تامی آبراهام بالاتر از مدافعان حریف، کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازیکنان استون ویلا پیش کشیدند و بازی بار دیگر متعادل شد. حملات دو تیم ادامه داشت و در حالی که آبی ها در کوشش بودند تا توپ و میدان را در اختیار بگیرند، این تیم میهمان بود که در دقیقه 41 به گل تساوی رسید.

روی ارسال احمد المحمدی از سمت راست بود که توپ در دهانه دروازه چلسی به محمود ترزگه رسید و او هم به هر شکل ممکن، توپ را وارد دروازه کپا آریسابالاگا کرد.

در دقایق خاتمهی نیمه اول بار دیگر این شاگردان لمپارد بودند که بر بازی مسلط شدند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نهایت نیمه اول با تساوی 1-1 به خاتمه رسید.

نیمه دوم را چلسی بهتر شروع کرد و خیلی زود به گل دوم رسید. روی حرکت خوب ویلیان از سمت راست و ارسال او، تامی آبراهام توپ را برای میسون مونت آماده کرد و او هم با یک ضربه والی دیدنی، دروازه استون ویلا را باز کرد.

فزونی چلسی بعد از این گل ادامه داشت و در دقیقه 53، یک بار دیگر ارسال ویلیان از سمت راست، یک موقعیت خوب برای تامی آبراهام فراهم کرد اما مهاجم بلند قامت آبی ها نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما در دقیقه 61، باز هم این چلسی بود که می توانست به گل سوم برسد اما ضربه محکم ویلیان، از کنار دروازه استون ویلا به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت اما موقعیت های ویژه ای روی دروازه ها ایجاد نمی شد. در دقیقه 73، روی پاس ویلیان، بار دیگر آبراهام صاحب موقعیت شد اما ضربه او باز هم راهی به چهارچوب دروازه استون ویلا پیدا نکرد. 5 دقیقه بعد نوبت پولیشیچ بود که تا آستانه زدن گل سوم برای آبی ها پیش برود اما ضربه او را دروازه بان استون ویلا مهار کرد.

در دقایق خاتمهی این بازیکنان استون ویلا بودند که کوشش بیشتری برای زدن گل انجام دادند و صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما نتوانستند از آنها استفاده نمایند و در نهایت بازی با همان نتیجه 2-1 به سود چلسی به خاتمه رسید.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14150

به "پیروزی خانگی چلسی مقابل استون ویلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی خانگی چلسی مقابل استون ویلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید