کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، مدیرعامل پرسپولیس: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم

به گزارش شیوا مارکت، در آغاز نیم فصل دوم هم باید 300هزار دلار دیگر به عنوان قسط بعدی به کالدرون پرداخت کنیم. بنابراین سرمربی تیم ما از قسط قبلی خود 110 هزار دلار طلب دارد که در تلاش هستیم آن را پرداخت کنیم.

کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، مدیرعامل پرسپولیس: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه در حال حاضر باید 110 هزار دلار و در آغاز نیم فصل دوم 300هزار دلار به سرمربی خود بپردازد.

محمد حسن انصاری فرد در گفت وگو با ایسنا، درباره اظهارات گابریل کالدرون که عنوان کرده بود باشگاه مطالباتش را پرداخت نکرده، گفت: طبق قراردادی که کالدرون دارد، باید 300هزار دلار به عنوان پیش پرداخت دریافت می کرد اما قبل از دروه مدیریت ما هیچ گونه دریافتی نداشت. از زمانی که ما آمدیم، 187 هزار دلار به او دادیم و در این مرحله حدود 110 هزار دلار از ما طلبکار است وباید پرداخت کنیم.

وی اضافه نمود: در آغاز نیم فصل دوم هم باید 300هزار دلار دیگر به عنوان قسط بعدی به کالدرون پرداخت کنیم. بنابراین سرمربی تیم ما از قسط قبلی خود 110 هزار دلار طلب دارد که در تلاش هستیم آن را پرداخت کنیم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا نگران این موضوع نیستید که کالدرون نیز مانند استراماچونی به خاطر دریافت نکردن مطالباتش قراداد خود را فسخ کند، گفت: باید مطالباتش را پرداخت کنیم. همانطور که گفتم 110 هزار دلار باید به کالدرون بدهیم و زمانی که نیم فصل دوم هم آغاز شود باید 300هزار دلار دیگر به او بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کالدرون به خاطر مسائل مالی صحبت از جدایی را مطرح کرده است یا خیر ، گفت: نه، آقای کالدرون صحبت از جدایی نکرده اند. ما هم مشکل نقل وانتقال پول را نداریم و مبلغ را به حسابشان واریز می کنیم اما این پول طلب کالدرون باید تامین شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره اینکه سرمربی تیم به خاطر پرداخت نشدن مطالبات بازریکنان گله مند است، اظهار کرد: ما طبق قرار قبلی به بازیکنان پرداختی داشتیم اما آن ها و کادر فنی سابق از قبل مطالباتی دارند که این مطالبات در حدود 24 و یا 25 میلیارد تومان می شود و باید پرداخت کنیم.

وی به اشتباهات داوری در لیگ ایران اشاره کرد و گفت: به نظر ما جامعه داوری پاک است و اشتباهات داوری از نظر ما عمدی نیست اما آن هایی که مدعی می شوند از جانب داوری آسیب دیده اند، بهتر است بازی های خودشان را با بازی های پرسپولیس مقایسه کنند و ببینند آیا اشتباهات داوری به ضرر تیم آن هاست یا پرسولیس بیشتر متضرر شده است؟ اشتباهات داروی همیشه به ضرر پرسپولیس بوده و مستندات آن هم موجود است ما سال های قبل تیم در راستا خوبی حرکت می کرد و در نهایت هم قهرمان شد. ما نمی توانیم بگوییم لیگ ایران پاک نیست اما با اسناد و مدارک می توانیم بگوییم اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس است.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14333

به "کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، مدیرعامل پرسپولیس: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون هم راه استراماچونی را می رود؟، مدیرعامل پرسپولیس: فعلا باید 110هزار دلار به او بدهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید