یاری به بندگان خدا در ماه مهمانی پروردگار

به گزارش شیوا مارکت، من یک حامی هستم و اطعام نیازمندان طرح های کمیته امداد برای جذب یاری خیران به افراد نیازمند در ماه مبارک رمضان.

یاری به بندگان خدا در ماه مهمانی پروردگار

به گزارش از ، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر گفت: همزمان با هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان دو طرح من یک حامی هستم و اطعام نیازمندان در استان اجرا می گردد.

احمد لطفی اضافه کرد: در طرح من یک حامی هستم، افرادی که تمایل دارند فرزندان یتیم و مددجویان طرح محسنین را حمایت نمایند می توانند دانش آموزان دختر یا پسر زیر 18 سال را از هر شهرستان استان یا استان های دیگر حمایت نمایند.

او ادامه داد: افرادی که قصد یاری دارند، به وسیله سامانه اکرام ایتام می توانند در این کار خیر مشارکت نمایند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر درباره طرح اطعام نیازمندان هم، گفت: برای اجرای این طرح 50 آشپزخانه متمرکز در استان ایجاد شده است و هر فرد می تواند حتی با پرداخت هزینه یک دست غذا در تامین سحر خانواده های نیازمند مشارکت کند.

لطفی مطرح کرد: مراکز نیکوکاری کمیته امداد در 100 مسجد آماده دریافت یاری های خیران هستند آن عده از افرادی که شرایط یاری های حضوری را ندارند هم می توانند با مراجعه به سامانه و وارد کردن کدشهرستان#1*8877* یاری های نقدی خود را برای تهیه و توزیع غذا برای نیازمندان واریز نمایند.

ک

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19941

به "یاری به بندگان خدا در ماه مهمانی پروردگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری به بندگان خدا در ماه مهمانی پروردگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید