کواکبیان: اگر فدراسیون فوتبال از دولت بودجه می گیرد، باید جوانان جای بازنشسته ها را بگیرند

به گزارش شیوا مارکت، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که اگر فدراسیون فوتبال از دولت بودجه می گیرد، باید از قانون عدم به کارگیری بازنشسته ها تبعیت کند.

کواکبیان: اگر فدراسیون فوتبال از دولت بودجه می گیرد، باید جوانان جای بازنشسته ها را بگیرند

به گزارش خبرنگاران، مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره شبهات اجرای قانون عدم به کار گیری بازنشسته در فدراسیون فوتبال و تاکید مدیران فدراسیون بر غیردولتی بودن این نهاد اظهار کرد: باید ببینیم واقعا بودجه فدراسیون فوتبال از دولت است یا نه.

او در واکنش به اینکه دولت به وسیله وزارت ورزش بخش اعظمی از بودجه فدراسیون فوتبال را پرداخت می نماید، توضیح داد: باید این موضوع را آنالیز کنیم. از طرفی برخی مواقع فیفا ضوابطی می گذارد که نیازمند آنالیز است. من در این باره تخصصی ندارم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: با این حال قانون روشن است. اگر فدراسیون فوتبال جزو موسسات عمومی است و از بودجه دولت استفاده می نماید، باید حتما جوانان جای بازنشسته ها را بگیرند.

او درباره عدم تمکین مدیران فدراسیون فوتبال از قانون عدم به کارگیری بازنشسته ها در ادارات دولتی گفت: تعیین است که این کار خلاف قانون است و به عنوان نماینده مجلس روی این موارد نظارت می کنیم.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1731

به "کواکبیان: اگر فدراسیون فوتبال از دولت بودجه می گیرد، باید جوانان جای بازنشسته ها را بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کواکبیان: اگر فدراسیون فوتبال از دولت بودجه می گیرد، باید جوانان جای بازنشسته ها را بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید