گاف مدیریتی باشگاه استقلال، وقتی یک هوادار اعتبار باشگاه استقلال را زیر سوال برد

به گزارش شیوا مارکت، یک هوادار معلوم الحال اعتبار باشگاه استقلال را زیر سوال برد.

گاف مدیریتی باشگاه استقلال، وقتی یک هوادار اعتبار باشگاه استقلال را زیر سوال برد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، احمد سعادتمند که دو هفته پیش با حضور در برنامه فوتبال برتر وعده و وعیدهای زیادی به اعضای تیمش و هواداران استقلال داد در اولین اقدام مدیریتی خود گاف بزرگی داد تا هم اعتبار خودش را زیر سوال ببرد و هم اینکه بر اعتبار بین المللی باشگاهش خدشه وارد کند.

ماجرا از این قرار است؛ یک هوادار معلوم الحال که در خارج از ایران اقامت دارد به مدیریت باشگاه استقلال وعده کمک مالی به این باشگاه و پرداخت طلب دیاباته و میلیچ را می دهد تا بلکه از این طریق خود را نزد هواداران استقلال محبوب و به نوعی به شهرت برساند.

این فرد بعد از مدتی با ارسال دو رسید واریزی به باشگاه استقلال وانمود می کند که طلب دو بازیکن خارجی نامبرده را پرداخت کرده است. سعادتمند هم که از این کار حسابی ذوق زده شده بود از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام می کند که طلب دیاباته و میلیچ پرداخت و به زودی بقیه بازیکنان هم به پول شان می رسند.

بعد از گذشت یکی دو روز پس از ابن ماجرا دو بازیکن خارجی باشگاه استقلال اعلام می کنند پولی به حساب شان نیامده اما باز از باشگاه استقلال به آنها اعلام می شود که پول واریز شده و به زودی به حساب تان واریز می شود.

در حال حاضر که تقریبا یک هفته از این ماجرا می گذرد هنوز پولی به حساب دو بازیکن نامبرده نیامده و آنها متوجه شده اند رسید ارسالی فرستاده شده برای آنها جعلی است.

در واقع مدیریت باشگاه استقلال توسط یک هوادار معلوم الحال به بازی گرفته شده و متعاقب آن نیز دو بازیکن خارجی هم حسابی سر کار رفته اند. ماجرایی که حتی در رسانه های کرواسی (وطن میلیچ) سوژه شد و در این میان اعتبار باشگاه استقلال زیر سوال رفت.

نکته قابل توجه اینکه وزارت ورزش به مدیریت باشگاه استقلال تذکر داده بود برای درآمدزایی به سراغ چنین افرادی نرود. این فرد دو فصل پیش هم به همین شکل تیام و چپاروف را سرکار گذاشته بود و نامش برای هواداران استقلال و اهالی رسانه غریبه نبود.

باید دید واکنش وزارت ورزش به این گاف مدیریتی باشگاه استقلال چه خواهد بود. آن هم در شرایطی که کلا باید 45 هزار دلار جمعا به حساب این دو بازیکن واریز می شد که این همه دردسرساز شد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19365

به "گاف مدیریتی باشگاه استقلال، وقتی یک هوادار اعتبار باشگاه استقلال را زیر سوال برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاف مدیریتی باشگاه استقلال، وقتی یک هوادار اعتبار باشگاه استقلال را زیر سوال برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید