یوسفی: حوزه ورزش نیازمند بازنگری جدی تری است

به گزارش شیوا مارکت، یک عضو فراکسیون ورزش با اشاره به ورود این فراکسیون به حواشی بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و داماش گیلان، گفت که احتیاج به بازنگری جدی تری در حوزه ورزش داریم چون حوادث مشابه شب گذشته در فینال جام حذفی در استادیوم ها در حال افزایش است و باید در جهت پیشگیری گام برداشت.

یوسفی: حوزه ورزش نیازمند بازنگری جدی تری است

به گزارش خبرنگاران، همایون یوسفی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به حساسیت اتفاقات شب گذشته در جریان فینال جام حذفی، فراکسیون ورزش بنده را به عنوان عضو این فراکسیون و نماینده اهواز مامور آنالیز این اتفاق و ارائه گزارش کرد چون این فراکسیون می خواهد به این موضوع ورود جدی داشته باشد. از این رو امروز جلسه ای با حضور مسئولان مختلفی از وزارت ورزش و جوانان، استانداری و فرمانداری استان خوزستان، فدراسیون هیات فوتبال برگزار گردید و در آن مسائل و تنگناها مورد آنالیز نهاده شد. قرار شد این جلسات بعد از ظهر هم ادامه داشته باشد تا به خروجی مشخصی توأم با آسیب شناسی اتفاقات دست پیدا نموده و گزارشات لازم به مراجع تصمیم گیر داده گردد تا از بروز این گونه حوادث جلوگیری به عمل آید.

وی با یادآوری این که مسئولان مختلف همچون اداره کل ورزش و جوانان، وزارت ورزش و جوانان، نهادهای نظامی و امنیتی، فرمانداری و استانداری خوزستان از شب گذشته پیگیری های لازم را انجام دادند، گفت : ضروری است از تماشاگران برای داشتن صبر و حوصله زیاد و مدارا قدردانی کنم و از اتفاقات به وجود آمده هم عذرخواهی نمایم.

نماینده اهواز با بیان این که در حوزه ورزش احتیاج به بازنگری جدی تر داریم، گفت : این گونه حوادث مشابه شب گذشته (یکشنبه ) در استادیوم ها درحال افزایش است باید همه دستگاه های مسئول واکاوی های لازم را انجام دهند تا پیشگیری صورت گیرد. در این گونه حوادث شاهد صبر و حوصله مردم بودیم. البته که نباید از اقدامات بعضی از تماشاگر نماها هم غافل شد.

یوسفی در خاتمه صحبت های خود، تاکید نمود که مجلس شورای اسلامی و فراکسیون ورزش آمادگی لازم برای حمایت و تصویب قوانین لازم برای استحکام بخشی به فضاهای استادیوم ها را دارد.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6504

به "یوسفی: حوزه ورزش نیازمند بازنگری جدی تری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوسفی: حوزه ورزش نیازمند بازنگری جدی تری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید