آبرامز: فشارها علیه ایران در روزهای آینده بیشتر می شود

به گزارش شیوا مارکت، ایرنا نوشت: الیوت آبرامز نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران بدون توجه به سرنوشت برایان هوک سلف خود، مدعی افزایش بیشتر فشار بر ایران در روزها و هفته های آینده شد.

آبرامز: فشارها علیه ایران در روزهای آینده بیشتر می شود

آبرامز در پاسخ به سوال کریستین امان پور مجری سی ان ان در مورد آنکه ترامپ از توافق برجام خارج شد اما هم اکنون توافق بهتر که وی وعده داده بود کجاست؟ گفت: زیرا آنان (ایران) دیگر نمی توانند برای چهار سال دیگر تحمل بیاورند، آنها آماده ورود به مذاکره خواهند بود، ما در روزها و هفته های آینده فشار را افزایش خواهیم داد.

وی در حالی مدعی افزایش فشار بر ایران می شود که به نظر می رسد هیچ آگاهی در مورد خروج مفتضحانه برایان هوک نماینده سابق آمریکا در امور ایران ندارد.

هوک نیز برای سالیان سال مدعی پیش برد سیاست فشار حداکثری دولت آمریکا علیه ایران بود اما در آخر کسی که از دور بازی حذف شد آن قدرت ایران نبود بلکه حذف برایان هوک از کابینه دولت ترامپ بود.

مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا 25 مرداد 97 تشکیل یک کارگروه علیه ایران با عنوان گروه اقدام ایران را در دولت آمریکا اعلام و برایان هوک مدیر طراحی سیاست وزارت خارجه را به عنوان مدیر این گروه منصوب کرد.

پمپئو در سخنرانی خود وظایف گروه اقدام ایران را مدیریت، بررسی و هماهنگی تمام جنبه های فعالیت های وزارت خارجه درباره ایران و گزارش مستقیم به شخص وزیر خارجه عنوان کرد.

311311

تا8: تا8: مجله نقد و بررسی کالا ها و محصولات برندها مختلف

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23838

به "آبرامز: فشارها علیه ایران در روزهای آینده بیشتر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبرامز: فشارها علیه ایران در روزهای آینده بیشتر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید