آذری جهرمی: دسترسی ایرانی ها به توییتر ضامن امنیت ملی است

به گزارش شیوا مارکت، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مصاحبه ای تاکید نموده است دسترسی دهها میلیون کاربر ایرانی به شبکه های مجازی از جمله توییتر ضامن امنیت ملی کشور است.

آذری جهرمی: دسترسی ایرانی ها به توییتر ضامن امنیت ملی است

آذری جهرمی در مصاحبه ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، با تاکید بر اینکه دشمنان کشور از عدم دسترسی ایرانیان به این شبکه سوء استفاده می نمایند، تاکید نمود آمدن صدای ایرانی به داخل این شبکه نه تنها مغایر با امنیت ملی نیست بلکه ضامنی برای آن است.

او در این باره گفته است: توییتر شبکه ای بسیار موثر است و این واقعیت که من هم از این شبکه استفاده می کنم به این معناست که ما معتقدیم این شبکه ابزاری موثر است. من معتقدم باید کوشش کنیم همه ایرانیان به این شبکه دسترسی داشته باشند.

آذری جهرمی با اشاره به کوشش های دشمنان کشور در این شبکه برای تبلیغات علیه ایران گفت: بعضی کشورهای عربی خلیج فارس و گروه های اپوزیسیون (برانداز)خارج از کشور از نبود صدای ایرانی در توییتر(سوء) استفاده می نمایند و ایران هراسی را ترویج می نمایند...

امروز کشورهای کوچکی در حوزه خلیج فارس هستند که به شیوه دیکتاتوری اداره شده و هیچ انتخاباتی در آنجا برگزار نمی گردد اما همین کشورها سرمایه گذاری های گسترده ای روی شبکه های اجتماعی نموده اند تا ایران هراسی را ترویج نمایند. آنها با سازماندهی و تبلیغات و جنگ روانی در شبکه های اجتماعی کوشش دارند تا رهبران دنیا را درباره واقعیت های ایران گمراه نمایند.، عصرایران

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7702

به "آذری جهرمی: دسترسی ایرانی ها به توییتر ضامن امنیت ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: دسترسی ایرانی ها به توییتر ضامن امنیت ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید