آشوبگران در نجف عوامل و مزدوران خارجی هستند

به گزارش شیوا مارکت، سفیر ایران در عراق گفت: هدف آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه محبت آمیز ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست.

آشوبگران در نجف عوامل و مزدوران خارجی هستند

به گزارشایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در گفت وگویی تلویزیونی ضمن ابراز انزجار از تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف اشرف گفت: قطعا هدف از این اقدام تخریب بین جمهوری اسلامی ایران و عراق است؛ آنها که عوامل و مزدوران خارجی هستند و متاسفانه از طرف شبکه های معاند مورد حمایت و تحریک قرار می گیرند به دنبال چیزی نیستند جز اینکه روابط ایران و عراق را از بین ببرند و ایجاد مشکل نمایند.

وی با بیان اینکه آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه محبت آمیز ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست، گفت: مشابه این اقدام را نیز در ایران داشتیم که چنین اتفاقاتی از طرف اشرار صورت می گرفت.

سفیر ایران در عراق با بیان اینکه متاسفانه ما در اینجا شاهد یک اقدام هماهنگ منطقه ای هستیم که می خواهند روابط دوکشور را از بین ببرند و نابود نمایند، گفت: مردم عزیز ما حتما با خویشتن داری به مردم عراق اعتماد نمایند چرا که آنها نشان داده اند در ایام مختلف به خصوص در اربعین حسینی چگونه خدمت گذار مردم ایران بودند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13896

به "آشوبگران در نجف عوامل و مزدوران خارجی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشوبگران در نجف عوامل و مزدوران خارجی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید