شروع توزیع گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - معاون بازرگانی سازمان تعاون روستایی گفت از جنوب کشور گوجه فرنگی های درجه یک خریداری کردیم و قرار است این محصول در میادین میوه و تره بار توزیع و با قیمت هر کیلو 11 هزار تومان فروخته گردد.

شروع توزیع گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار

به گزارش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مرتضی معتمد با بیان اینکه در پی دستور وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر اینکه سازمان تعاون روستایی به بازار گوجه فرنگی ورود و با تأمین و عرضه گوجه در بازار قیمت آن را به نفع مصرف کنندگان تعدیل کند، گفت: در راستای این دستور و به دلیل اینکه استان بوشهر در این فصل تنها تأمین کننده گوجه فرنگی کشور است، مقداری گوجه فرنگی درجه یک از آنجا خریداری و در حال توزیع آن در میادین میوه و تره بار هستیم.

وی با اشاره به اینکه قیمت گوجه فرنگی سر زمین بسته به کیفیت آن بین 9500 تا 10 هزار و500 تومان است، گفت: قرار است این گوجه فرنگی ها خریداری شده در میادین میوه و تره بار تهران با قیمت هر کیلو 11 هزار تومان به مصرف کنندگان عرضه گردد. در حال حاضر در چندین میدان میوه و تره بار تهران توزیع شده و شنبه نیز در 8 میدان میوه و تره بار دیگر شهر توزیع خواهد شد و هیچ محدودیتی در توزیع وجود ندارد.

معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اضافه نمود: بیشتر کشورهای دنیا مانند ایران چهارفصل نیستند بنابراین حدبیشتر 100 روز در سال گوجه فرنگی بوته رس یا فراوری فضای باز دارند ولی در کشور ما 11 ماه گوجه فرنگی تازه وجود دارد و فقط آبان ماه آن هم به دلیل تغییر فصل گوجه فرنگی تازه کم می گردد و قیمت آن هم افزایش می یابد.

وی توضیح داد: از ابتدای آذرماه گوجه فرنگی های بعضی دیگر از شهرستان های استان بوشهر برداشت و گوجه ارزان وارد بازار می گردد. همچنین از ابتدای بهمن ماه گوجه فرنگی هرمزگان و از ابتدای فروردین نیز گوجه منطقه جیرفت وارد بازار خواهد شد و هیچ جای نگرانی و کمبودی نیست.

ایستگاه بازی: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25250

به "شروع توزیع گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع توزیع گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید