احتمال کاهش ساعت کاری حمل ونقل عمومی مشهد

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/خراسان رضوی رییس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: با توجه به آلودگی بالای مترو، نظر شخصی ام تعطیلی مجدد قطار شهری است، اما احتمالا ساعت کاری ناوگان حمل ونقل عمومی مشهد محدود گردد.

احتمال کاهش ساعت کاری حمل ونقل عمومی مشهد

مجتبی بهاروند در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد نحوه جلوگیری از جابه جایی مسافران بدون ماسک در ناوگان حمل ونقل عمومی مشهد اظهار کرد: در این خصوص هنوز تصمیمی گرفته نشده است. ماسک زدن از ابتدا الزامی نبود، در حال حاضر همکاران مان در ناوگان حمل ونقل عمومی سعی دارند که شهروندان را به استفاده از ماسک تشویق نموده و یا از جابه جایی مسافرینی که از ماسک استفاده نمی نمایند، جلوگیری نمایند. اگر شهروندان همکاری ننمایند، نظارت برای این موضوع کار سختی خواهد بود.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: جلوگیری از مسافران بدون ماسک، احتمالا تصمیمی است که ستاد کرونا اعلام نموده است. هنوز نامه آن را ندیده ام. روز شنبه در کمیسیون با توجه به شرایط جدید به یک جمع بندی خواهیم رسید.

بهاروند اظهار داشت: نظرشخصی ام این است که ساعات کاری ناوگان حمل ونقل عمومی را همچون گذشته محدود کنیم. با توجه به این که آلودگی مترو بالاست، بهتر است آن را مجددا چند هفته تعطیل کنیم.با توجه به اعلام ستاد کرونا، در روز شنبه هفته پیش رو این موضوع را در کمیسیون آنالیز خواهیم کرد که ناوگان حمل ونقل عمومی را تعطیل نموده و یا محدود کنیم.

وی در مورد پیش بینی اش برای محدودیت ناوگان حمل ونقل عمومی با توجه به شرایط قرمز مشهد عنوان نمود: به احتمال زیاد حداقل کاری که می توان انجام داد ساعت کاری اتوبوس و مترو را محدود کنیم تا فقط افراد شاغل از آن بتوانند استفاده نمایند.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد تاکید نمود: از شهروندان درخواست دارم که کرونا را جدی بگیرند. اگر افراد در اتوبوس و یا مترو فاصله اجتماعی خود را رعایت و ماسک استفاده نمایند، احتمال ابتلای خود به ویروس کرونا را کاهش می دهند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21444

به "احتمال کاهش ساعت کاری حمل ونقل عمومی مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال کاهش ساعت کاری حمل ونقل عمومی مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید