ارسال یاری های صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق سیل زده جنوب شرق

به گزارش شیوا مارکت، در اجرای مصوبات ستاد ویژه یاری های واحدهای ستادی، سازمان ها، صندوق ها و شرکت های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یاریهای اقتصادی و کالایی صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق آسیب دیده از سیل در استان های جنوب شرق کشور ارسال شد.

ارسال یاری های صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق سیل زده جنوب شرق

به گزارش خبرنگاران، شرکت پتروشیمی جم مجموعا یک میلیارد تومان از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی خود به هموطنان آسیب دیده از سیل یاری کرد. همچنین کارکنان این شرکت یک روز از حقوق دیماه خود را به هموطنان آسیب دیده از سیل اختصاص دادند. برگزاری دوره های روانشناسی برای آسیب دیدگان از دیگر اقدامات این مجموعه مالی است.

صنایع شیر ایران نیز با ارسال کالا به وسیله شرکت پگاه استان کرمان شامل 27 هزار شیر پاکتی استرلیزه و 8 هزار و 400 لیوان پنیر یکصد گرمی به ارزش 650 میلیون ریال برای یاری به هموطنان آسیب دیده از سیل جنوب شرق کشور مشارکت کردند.

ارسال 100 تخته پتو، فراهم کردن امکان اسکان رایگان برای هموطنان آسیب دیده در هتل های ایرانگردی و جهانگردی شعبه چابهار و زاهدان و همچنین تهیه و توزیع غذای گرم از سوی هتل ایرانگردی جهانگردی شعبه زاهدان از جمله اقدامات شرکت ایرانگردی و جهانگردی از شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری است.

گروه صنعتی ملی نیز با ارسال 10 هزار جفت کفش از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی خود به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر یاری کرد.

یاری های غیرنقدی کارکنان شعبه چابهار شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاددریا از زیرمجموعه های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و همچنین جمع آوری و ارسال کالاهای مورد احتیاج و مواد غذایی برای سیل زدگان شهرستان چابهار از جمله یاری های این مجموعه مالی است.

شرکت در پویش کسر یک روز حقوق دی و بهمن از سوی کارکنان شرکت های انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، پروپیلن جم، شرکت ملی نفتکش، هواپیمایی آسمان و... و ارسال 10 هزار بطری آب معدنی از سوی صبا فولاد خلیج فارس از جمله یاری های شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق زلزله زده جنوب شرق کشور در راستای انجام مسئولیت اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی وزارت رفاه، حمل رایگان بسته ها و محموله های حمایتی به مناطق سیل زده از جمله اقدامات هواپیمایی آسمان است.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15440

به "ارسال یاری های صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق سیل زده جنوب شرق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال یاری های صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق سیل زده جنوب شرق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید