از نرخ کله پاچه، دل و جگر با خبرید؟

به گزارش شیوا مارکت، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در گزارش نو خود، قیمت انواع آلایش گوشتی گوسفند و گوساله شرکتی و غیرشرکتی را خاطرنشان کرد. در نوترین نرخنامه سازمان مدیریت میادین، هر دست کامل کله پاچه بسته بندی شرکتی 106 هزار تومان و هر دست کله پاچه بسته بندی غیرشرکتی با دو هزار تومان پایین تر به فروش می رسد. بعلاوه هر کیلوگرم دست کامل دل، جگر و قلوه گوسفندی به قیمت 91 هزار تومان عرضه می گردد.

از نرخ کله پاچه، دل و جگر با خبرید؟

قیمت انواع آلایش گوسفندی؛ از کله تا پاچه

بر اساس نرخنامه این سازمان، هر بسته 6 عددی پاچه گوسفندی شرکتی با قیمت 81 هزار تومان و هر بسته 4 عددی آن به قیمت 54 هزار تومان به فروش می رسد. هر عدد پاچه گوسفندی بسته بندی در محل با قیمت 12 هزار و 500 تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت هر بسته سه عددی زبان گوسفندی شرکتی 88 هزار تومان و قیمت هر بسته 3 عددی مغز گوسفندی 58 هزار تومان تعیین شده است. بعلاوه قیمت هر عدد زبان گوسفندی بسته بندی در محل هم، 28 هزار تومان و هر عدد مغز گوسفندی غیرشرکتی 18 هزار تومان تعیین شده است.

طبق اعلام سازمان میادین، هر کیلوگرم سیراب و شیردان گوسفندی به شکل بسته بندی شرکتی باید 32 هزار تومان و هر کیلوگرم این محصول به شکل آزاد 28 هزار تومان خرید و فروش گردد.

اگر مصرف کننده آلایش گوساله هستید، بخوانید

در گزارش نرخنامه سازمان میادین میوه و تره بار، علاوه بر قیمت آلایش گوسفندی، انواع آلایش گوساله هم اعلام شده است. این گزارش می گوید، هر کیلوگرم زبان گوساله شرکتی 75 هزار تومان و هر کیلوگرم زبان گوساله غیرشرکتی با نرخ یک هزار تومان کمتر در بازار عرضه می گردد. بعلاوه، قیمت هر عدد مغز گوساله شرکتی قیمت 29 هزار تومان و هر عدد مغز بسته بندی شده در محل 27 هزار تومان ثبت شده است.

طبق این نرخنامه، پاچه گوساله در بسته بندی های شرکتی به قیمت هر عدد 32 هزار تومان و پاچه گوساله بسته بندی غیرشرکتی با قیمت هر کیلوگرم 22 هزار تومان به فروش می رسد. علاوه بر این، قیمت هر کیلوگرم سیراب و شیردان گوساله شرکتی 27 هزار تومان و قیمت آن به شکل بسته بندی در محل 24 هزار تومان اعلام شده است.

در این زمینه بخوانید:

آنالیز قیمت بوقلمون و نرخ انواع برنج در بازار

مظنه گوشت قرمز داخلی و وارداتی در بازار

دل و جگر سیری چند؟

طبق گزارش سازمان میادین میوه و تره بار، هر کیلوگرم دست کامل دل، جگر و قلوه گوسفندی به قیمت 91 هزار تومان عرضه می گردد. در ادامه جدول قیمت دل، جگر و قلوه گوسفندی و گوساله در این میادین را بخوانید:

نوع محصول (هر کیلوگرم) شرکتی (تومان) غیرشرکتی (تومان)
جگر، دل و قلوه گوسفند 134 هزار 126 هزار
جگر، دل و قلوه گوساله 67 هزار 63 هزار
جگر سفید گوسفند (هر عدد) - 80 هزار
دنبه گوسفند - 43 هزار
منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29640

به "از نرخ کله پاچه، دل و جگر با خبرید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از نرخ کله پاچه، دل و جگر با خبرید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید