استقلال با کمترین تغییرات به مصاف سپیدرود می رود

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، آبی پوشان تهران بعد از آن که در هفته سیزدهم موفق شدند استقلال خوزستان را در اهواز شکست دهند، هفته چهاردهم نتیجه ای خوب در استادیوم آزادی گرفتند و موفق شدند صنعت نفت را با 3 گل مغلوب نمایند. شفر تیمش را بعد از آن پیروزی آماده یک دیدار سخت با سپیدرودی می نماید که در هفته های اخیر بهتر از ابتدای فصل بازی می نماید و نتیجه می گیرد.

استقلال با کمترین تغییرات به مصاف سپیدرود می رود

به نظر می رسد سرمربی آلمانی آبی پوشان بعد از آزمون و خطاهای بسیار، رفته رفته ترکیب دلخواهش را شناخته و توانسته تا حدودی تیمش را به هارمونی لازم برساند. آبی ها حالا قدری بهتر و روانتر از ابتدای فصل بازی می نمایند و ایجاد تغییرات در ترکیب این تیم نمی تواند چندان منطقی باشد.

بدیهی است که شفر تیمش را برای دیدار با سپیدرود با همان شیوه و حتی المقدور با همان نفراتی راهی میدان کند که در مقابل صنعت نفت به میدان فرستاده بود. قانونی نانوشته در فوتبال می گوید به ترکیب برنده نباید دست زد و بعید است شفر با زیر پا گذاشتن این قانون نانوشته به ترکیب برنده تیمش دست بزند.

آبی پوشان مقابل صنعت نفت با سیستم پایه 1-4-1-4 و با مهدی رحمتی، فرشاد محمدی مهر، روزبه چشمی، محمد دانشگر، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، طارق همام، وریا غفوری و روح الله باقری بازی را آغاز کردند و از نیومایر، صیادمنش و تیموری هم در جریان بازی استفاده کردند.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2411

به "استقلال با کمترین تغییرات به مصاف سپیدرود می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با کمترین تغییرات به مصاف سپیدرود می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید