اقدام عجیب سازمان لیگ کشتی، حضور تیم های نظامی بدون مجوز نیروهای مسلح

به گزارش شیوا مارکت، سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح نسبت به تخلف در لیگ برتر کشتی اعتراض کرد.

اقدام عجیب سازمان لیگ کشتی، حضور تیم های نظامی بدون مجوز نیروهای مسلح

به گزارش خبرنگاران، سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح نسبت به تخلف بعضی تیمها اعتراض کتبی خود را به مسئولان فدراسیون کشتی بیان کرد.

امیر پیمبری رئیس سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح در نامه مورخ 24/06/98 به رئیس فدراسیون کشتی بیان کرد:

1- حضور تیم های ورزشی نیروهای مسلح در مسابقات تحت هر عنوان یا سازمان منوط به اخذ مجوز از این سازمان است.

2- ثبت قرارداد ورزشکاران نظامی (پایوران و وظیفه) با باشگاه های نظامی نیز منوط به تائیدیه و اخذ معرفی نامه از این سازمان بوده و سازمان های دیگر مجاز به صدور تائیدیه نمی باشند.

لذا خواهشمند است دستور فرمائید ضمن هماهنگی و اخذ مجوز برای حضور تیم های ورزشی نیروهای مسلح در مسابقات کشتی (لیگ برتر، استانی و ...) از ثبت هر گونه قرارداد رسمی با ورزشکاران نظامی (پایور و وظیفه) بدون اخذ تائیدیه و معرفی نامه از این سازمان جداً خودداری کرده و در صورت وجود چنین قراردادهایی نسبت به ابطال آنها اقدام و این سازمان را از نتیجه مطلع نمائید.

امیر پیمبری رئیس سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح در این باره به خبرنگاران گفت: تیم هایی با عناوین نظامی در قرعه کشی لیگ برتر شرکت کردند که مجوزی از سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ندارند و حضور این تیم ها غیر قانونی است. پیش از قرعه کشی لیگ برتر نامه ای به فدراسیون کشتی زدیم، اما شاهد تخلفات غیر قابل اغماضی بودیم. در نامه 13 مهرماه 1398 سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح تاکید شده ورزشکاران نظامی برای حضور در لیگ برتر کشتی تنها با تیم های کشتی نظامی معرفی شده از سوی این سازمان، نه تیمی با پیشوند یا پسوند دیگر قرارداد امضاء نمایند اما باز هم شاهد اجرا نشدن قوانین بودیم، به همین منظور سازمان لیگ فدراسیون کشتی مرتکب نقض قانون شده است و عواقب آن بر عهده فدراسیون کشتی است.

او همچنین گفت: تیم یا نظامی است که می تواند از ورزشکاران نظامی پایور و وظیفه استفاده کند و یا غیر نظامی که به هیچ عنوان مجوز استفاده از ورزشکاران نظامی را ندارد و بر همین اساس نیز این موضوع در نامه ششم مهرماه به فدراسیون کشتی اعلام شد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12567

به "اقدام عجیب سازمان لیگ کشتی، حضور تیم های نظامی بدون مجوز نیروهای مسلح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب سازمان لیگ کشتی، حضور تیم های نظامی بدون مجوز نیروهای مسلح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید