ال گور: ترامپ استعفا دهد

به گزارش شیوا مارکت، معاون سابق ریاست جمهوری آمریکا به دونالد ترامپ توصیه کرد تا از پست ریاست جمهوری کناره گیری کند.

ال گور: ترامپ استعفا دهد

به گزارش خبرنگاران، به نوشته روزنامه دیلی میل، ال گور، معاون بیل کلینتون در دوره ریاست جمهوری اش، از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا خواست تا استعفا دهد. این سیاستمدارا دموکرات و فعال محیط زیست این اظهارات را در مصاحبه ای با گود دی ال ای درباره تغییرات آب و هوایی و مراسم آتی برای پروژه کلایمت ریالیتی عنوان نمود.

او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا پیامی برای ترامپ دارد، گفت: خب، پیام من این است که استعفا دهید. نمی خواهم درباره این موضوع هم پر حرفی کنم.

ال گور رئیس و موسس پروژه کلایمت ریالیتی (واقعیت آب وهوایی) گفت معتقد است که ترامپ به توصیه هایی درباره تغییرات آب و هوایی و اهمیت داشتن هوا و آب تمیز گوش نمی دهد. او تاکید نمود: همه می دانند که این دولت چه کار می نماید و چه می گوید. آنها آژانس حفاظت از محیط زیست را به آژانس فراوری زغال سنگ تبدیل نموده اند. آنها به جای حفاظت از محیط زیست این کارها را می نمایند.

معاون بیل کلینتون بین سال های 1993 تا 2001 تاکید نمود: این یک فوریت جهانی است. واقعا اینطور است! به دماهایی که به سطوح بی سابقه می رسند، نگاهی بیندازید. آتش سوزی ها را ببینید! اصلا حرف مرا و محققان را نشنیده بگیرید. خودتان در طبیعت ببینید!

پس از آنکه دونالد ترامپ سال گذشته آمریکا را از توافق آب وهوایی پاریس خارج کرد، کالیفرینا او را درباره تغییرات آب و هوایی به چالش کشیده است. اخیرا مقام های کالیفرنیا با تصویب لایحه ای این ایالت را ملزم کردند تا طی سال های آتی به صورت 100 درصد با انرژی های تجدیدپذیر اداره گردد. این لایحه نیازمند آن است تا در سنای این ایالت تصویب گردد و به امضای هری برون، فرماندار آن برسد. کوشش این ایالت برای استفاده از منابع انرژی پاکیزه تر با انتقاداتی خصوصا از جانب جمهوری خواستار همراه بوده است چرا که آنها معتقدند این کار عملی نیست و منجر به افزایش بهای انرژی می گردد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 540

به "ال گور: ترامپ استعفا دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ال گور: ترامپ استعفا دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید