امکانات ورزشی جنوب شهر را پویا کنیم

به گزارش شیوا مارکت، رابعه تیموری-خبرنگار:حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به دیدار اهالی منطقه 16 رفت و محله جوادیه، نخستین مقصد بازدید نظری بود.

امکانات ورزشی جنوب شهر را پویا کنیم

او در گفت وگو با ساکنان و شورایاران، دسترسی نامناسب شهروندان به امکانات حمل ونقل عمومی محله را مورد آنالیز قرار داد. در این گفت وگو اهالی به پیامدهای مالی، اجتماعی و فرهنگی جزیره ای شدن محله جوادیه اشاره کردند و از نظری خواستند احتیاج آنها به دسترسی های محلی ایمن و مناسب را به اطلاع اعضای کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر برساند. وجود 3 سینمای متروکه در منطقه، موضوع دیگری بود که اهالی با مهمان خود در میان گذاشتند.

نظری ضمن بازدید از ملک متروکه سینما شیرین، درباره کمبود مراکز فرهنگی در منطقه با اهالی به بحث و گفتگو پرداخت. تبدیل کاربری این املاک به مراکز مسکونی یا تجاری و اثرات آن بر افزایش جمعیت و کمبود سرانه های فرهنگی محل، نگرانی مشترک ساکنان منطقه و حجت نظری بود و این عضو شورای شهر وعده پیگیری مشکل و برطرف نگرانی را به اهالی داد. بهره برداری مالی و عدم استفاده بهینه از ظرفیت های مجموعه تفریحی و ورزشی فدک دغدغه دیگر اهالی و ورزشکاران منطقه 16 بود که در این دیدار مطرح شد. نظری با اشاره به کمبود امکانات ورزشی و فرهنگی در جنوب تهران غفلت از ظرفیت مجموعه فدک را بی عدالتی در حق اهالی دانست و برای احقاق حقوق آنها قول مساعد داد. مجموعه شهربانو آخرین مقصد بازدید حجت نظری بود. در این مجموعه با حضور این عضو شورا، هادی زبده شهردار منطقه و جمعی از مسئولان و ورزشکاران، استخر روباز مجموعه شهربانو به بهره برداری رسید و به نام نیروانا اسدبیگی قهرمان المپیکی رشته قایقرانی محله جوادیه مزین شد.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5913

به "امکانات ورزشی جنوب شهر را پویا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکانات ورزشی جنوب شهر را پویا کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید