امیدوارم در مجارستان خودم را اثبات کنم، کشتی احتیاج به آرامش دارد

به گزارش شیوا مارکت، مهدی علیاری در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه تمرینات خوبی را در اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی پشت سرگذاشته، گفت: هیچگاه از تمرینات دور نبودم و همیشه چه در اردوهای تیم ملی و چه زمانی که به هر دلیلی به اردوها دعوت نشدم، بدنم را در حد مطلوب نگه داشتم. طبیعتا این موضوع در رسیدن من به شرایط ایده آل تاثیر زیادی دارد و می توان با آمادگی و ذهنیت بهتری به روزهای اوج بازگردم.

امیدوارم در مجارستان خودم را اثبات کنم، کشتی احتیاج به آرامش دارد

وی ادامه داد: تا این مرحله از تمرینات تمام تلاشم را در طول برگزاری اردوهای تیم ملی به کار گرفته ام و حالا منتظر آن هستم تا خودم را در یک میدان بین المللی محک بزنم. گویا کادر فنی در نظر دارد تیمی منتخب از فرنگی کاران را به رقابتهای جام جایزه بزرگ مجارستان اعزام کند که امیدوارم بتوانم در ترکیب این تیم قرار بگیرم و در این مسابقات به میدان بروم.

دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی 2018 مجارستان در مورد ناکامی تیم ملی در این پیکارها و تغییر و تحولات بعدی در کادر فنی گفت: قصد ندارم به جزئیات این اتفاق بپردازم اما آنچه مسلم است با تغییر و تحولات اخیر در کادر فنی و حضور محمد بنا در راس امور تیم ملی تمامی فرنگی کاران فقط و فقط به فکر جبران ناکامی مجارستان هستند. اردونشینان تیم ملی با تمام وجود تمرین می نمایند تا ایران دوباره با درخشش در میادین بزرگ بین المللی به دوران اوج و طلایی خود بازگردد.

علیاری در سرانجام خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه های اهالی کشتی روشن نشدن تکلیف مجمع عمومی و عدم برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کشتی است که امیدوارم زمان برگزاری انتخابات هر چه زودتر از سوی وزارت ورزش تعیین گردد. بدیهی است با تعیین شدن تکلیف رئیس فدراسیون کشتی، سیستم اجرایی و تمامی متولیان کشتی نیز با آرامش و اطمینان خاطر بیشتری در مسئولیت های خود حضور می یابند و امور جاری کشتی بهتر و مطمئن تر پیش می رود.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3287

به "امیدوارم در مجارستان خودم را اثبات کنم، کشتی احتیاج به آرامش دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم در مجارستان خودم را اثبات کنم، کشتی احتیاج به آرامش دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید