انتقاد مهاجری از رفتار قلعه نویی

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی می گوید از اینکه قلعه نویی به دستیارش اجازه داده تا در مورد زنوزی صحبت کند، تعجب نموده است.

انتقاد مهاجری از رفتار قلعه نویی

به گزارش خبرنگاران، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر سپاهان، گفت: از بازیکنانم تشکر می کنم. در روز که دست ما بسته بود و بعضی بازیکنان ما با مصدومیتی که داشتند با جان و دل بازی کردند. دست آنها را می بوسم. از تماشاگران نیز تشکر می کنم. آرزوی من این است که تا روزی که در تبریز هستم این استادیوم را پر ببینم. بهتر است مربیان در حیطه وظایف خودشان صحبت نمایند. تعجب می کنم که قلعه نویی به دستیارش اجازه داده در مورد مرد بزرگی مثل زنوزی اظهار نظر کند. این موضوع من را اذیت می نماید که یک مربی خارجی در مورد فردی که برای فوتبال زحمت کشیده است اینگونه اظهار نظر کند.

او اضافه نمود: این حرکت، حرکت بسیار زشتی است و فدراسیون باید با این قضیه برخورد کند. زنوزی احتیاج به حمایت من ندارد اما این موضع برای من سخت است که یک مربی بیگانه، مردان زحمتکش شهرمان را اینگونه خطاب کند. مگر چه می گردد یک نفر مالک دو تیم باشد؟ مالک استقلال و پرسپولیس هم وزارت ورزش است. مگر تیم های صنعتی ما زیر نظر یک وزارتخانه نیستند؟ چطور می گردد که در آن مورد مسئله ای وجود ندارد اما وقتی کسی از جیب شخصی خودش هزینه می نماید اینگونه مورد انتقاد قرار می گیرد. من هیچ موقع به خودم اجازه نمی دهم در مورد مسائلی که به من ارتباطی ندارد حرف بزنم. نمی دانم چرا تکسیرا این حرف ها را زده است. من مربی فقط می توانم در مورد مسائل فنی صحبت کنم.

سرمربی ماشین سازی در خصوص بازی هم اعلام کرد: این بازی، بازی خاصی بود و ما یک نیمه 10 نفره مقابل سپاهان بازی کردیم و حتی موقعیت گلزنی هم ایجاد کردیم. این مساوی برای بازیکنان ما بسیار ارزشمند است چرا که همه می دانند با چه بضاعتی بازی می کنیم. ما با چه مسیح زاهدی حتی نمی توانست راه برود اما با جان و دل برای ما بازی کرد. می توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم. این بازی برای ما می تواند نقطه عطفی با ارزش محسوب گردد. ما حتی در یک صحنه فرصت زدن گل دوم را نیز داشتیم اما داور بازی را قطع کرد و به 3 بازیکن ما کارت داد. اجازه بدهید در این مورد حرفی نزنم. مردم خودشان مطلع هستند. در سال هایی که کار نموده ام همیشه حرمت داور را نگه داشته ام اما با قاطعیت می گویم اگر تیمی امروز از داوری متضرر شده باشد، آن تیم قطعا ما هستیم. یک داور به راحتی می تواند تیمی را عصبانی کند. در صحنه اخراج عزیز معبودی حتی پای او به جریف نخورد. نمی دانم داور چگونه او را اخراج کرد.

tour-canada.ir: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان 99 را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2137

به "انتقاد مهاجری از رفتار قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد مهاجری از رفتار قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید