اکبر احدی: بضاعت بوکس ایران همین بود

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم ملی بوکس معتقد است بوکسور ازبکستان در مبارزه یک چهارم شاهین موسوی را با استفاده از تجربه خود شکست داد.

اکبر احدی: بضاعت بوکس ایران همین بود

به گزارش خبرنگاران، پس از شکست شاهین موسوی بوکسور وزن 75 کیلوگرم ایران مقابل بوکسور ازبکستانی که سابقه قهرمانی در دنیا را دارد، سرمربی تیم ملی ایران در این مورد شرح داد: از عملکرد موسوی مقابل حریف ازبک راضی هستم چرا که با تجربه ترین بوکسور ازبک مقابل جوان ترین بوکسور ما قرار داشت. مشتزن ازبک سابقه قهرمانی در دنیا را دارد ولی موسوی با این حال توانست در سه راند مبارزه قابل قبولی را از خود نشان دهد.

اکبر احدی در ادامه صحبت های خود با بیان اینکه بضاعت بوکس در همین حد و اندازه است اظهار کرد: حدود 5 تا 6 ماه است که با این سه بوکسور کار می کنیم و هر سه نفر آن ها در بازی های آسیایی تمام توان خود را به کار برده اند تا شاید بتوانند مدالی را برای کاروان ایران کسب نمایند. زمان ما برای آماده سازی بوکسورها کم بود و به همین دلیل فکر می کنم باید زمان بیشتری را برای آماده سازی آن ها صرف کنیم. البته در این مبارزه شاهین از نظر فنی چیزی از حریف ازبک خود کم نداشت و تنها برتری بوکسور مقابل، تجربه اش بود که توانست با استفاده از همان تجربه شاهین ما را شکست دهد.

او اضافه نمود: با همه وجود تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا در زمان باقی مانده بوکسورهای خود را به اوج آمادگی برسانیم و برای کسب سهمیه المپیک کوشش کنیم. در مبارزه امروز من از نظر فنی مشکلی در بوکسورهای خود ندیدم و باید تنها بر روی تجربه بوکسورهای خود کار کنیم.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران در سرانجام صحبت های خود با اشاره به عملکرد خوب بوکسورهای خود در بازی های آسیایی اعلام کرد: ما هیچگاه بوکسورهای سبک وزن خود را به چنین رقابتهایی اعزام ننموده بودیم و حتی مدال هم نداشته ایم. با این حال اوزان سنگین از بازی های آسیایی حذف شد و ما مجبور بودیم که از این اوزان سبک استفاده کنیم. خدا را شکر هم عملکرد آن ها قابل قبول بود و از نظر فنی و بوکس مشکلی نداشتیم. با این حال من شرمنده ام که نتوانستیم مدالی برای کاروان ایران کسب کنیم در حالی که عملکرد خوب این نفرات در مسابقه های گذشته ما را برای کسب مدال در این اوزان سبک امیدوار نموده بود.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 484

به "اکبر احدی: بضاعت بوکس ایران همین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبر احدی: بضاعت بوکس ایران همین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید