با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس، فرمانداران از حواشی پرهیز نمایند

به گزارش شیوا مارکت، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، گفت: فرمانداران تعامل با نمایندگان مجلس و ائمه جماعات را برای شناسایی و برطرف مسائل مردم در اولویت قرار دهند.

با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس، فرمانداران از حواشی پرهیز نمایند

به گزارش خبرنگاران، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در نشست با فرمانداران استان که با حضور استاندار تهران برگزار گردید، گفت: توقع ما از فرمانداران این است که حضوری فعال در شهرستان ها داشته باشند و با شرکت در محافل مردمی از جمله نماز جماعات در مساجد شهرستان ها بیشتر در میان مردم حاضر شوند.

وی اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی فرمانداران از حواشی پرهیز نمایند و اجازه ندهند حاشیه ها در شهرستان ها شائبه طرفداری از حزب و گروه خاصی را ایجاد کند.

حسن بیگی با تاکید بر ضرورت تشکیل جلسات هماهنگ بین فرمانداران و مدیران در شهرستان ها بیان کرد: ضروری است جلسات هفتگی بین بخشداران، معاونان و فرمانداران برگزار گردد و رصد همه امور مربوط به شهرستان ها به عهده فرمانداران است.

وی گفت: تغییر مدیران دستگاه ها و ادارات در شهرستانها باید با هماهنگی فرمانداران انجام گردد.

معاون سیاسی استانداری تهران با بیان اینکه مشارکت مردم و حضور در پای صندوق های رای نشان دهنده مشروعیت و مقبولیت نظام است، توضیح داد: فرمانداران با افزایش زمینه مشارکت مردم تعامل و همفکری باگروه های مختلف مردمی،فرهیختگان و ائمه جماعات را ایجاد نمایند و اجازه ندهند افراد سوء استفاده نماینده میان مسئولان و مردم اختلاف ایجاد نمایند.

حسن بیگی خطاب به فرمانداران اضافه کرد: تعامل بانمایندگان مجلس و ائمه جماعات را برای شناسایی و برطرف مسائل مردم در اولویت قرار دهید.

وی در سرانجام گفت: فرمانداران طبق دستور وزیر کشور ضروری است در شهرستان محل خدمت خود سکونت داشته وبا حضور پررنگ در میان اقشارمختلف مردم زمینه حل مسائل شهرستان و ایجاد شرایط مشارکت مردمی را فراهم نمایند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6977

به "با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس، فرمانداران از حواشی پرهیز نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس، فرمانداران از حواشی پرهیز نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید