بررسی اثری از میخاییل بولگاکف در رادیو نمایش

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - این هفته داستان گلوی آهنی اثر میخاییل بولگاکف در هزارتوی داستان رادیو نمایش پخش می شود.

بررسی اثری از میخاییل بولگاکف در رادیو نمایش

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش ، این داستان زیبا به بخشی ازخاطرات یک پزشک می پردازد و به ما کمک می کند تا کمی از اضطراب و دلهرهٔ یک پزشک را برای درمان بیمارش درک کنیم.

میخاییل بولگاکف پزشکی بود که بعد از تجربیات فراوان و پیروز در عرصه پزشکی، به نوشتن روی آورد و در آثارش نظریه های عمیق فلسفی اش رو با خیالپردازی و هجوگزنده اش در هم آمیخت.

نویسنده ای که همچون رمانهای مشهورش، محصور در رمز و رازها بود. مردی که آثارش در زمان حیاتش در اتحاد جماهیر شوروی توقیف می شدند و حالا در سطح جهانی به شکل گسترده ای خوانده می شوند و به خاطر مفاهیم بی سابقه موجود در آنها ستایش می شوند.

بهناز بستاندوست داستان گلوی آهنی را روایت کرده و با کیهان بهمنی به تحلیل و بررسی این داستان می پردازد. زندگینامه بولگاکف را با صدای رضا عمرانی خواهید شنید و ژاله محمدعلی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

این برنامه هزارتوی داستان با احترام به جامعهٔ پزشکان، پرستاران و کادر درمان کشورمان که در این روزهای سخت از جان مایه گذاشتند، تقدیم می شود.

هزار توی داستان جمعه ها ، ساعت 21:00 از آنتن رادیو نمایش پخش می شود.

مجله سایه: مجله سایه: وبلاگ سینما و سرگرمی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25215

به "بررسی اثری از میخاییل بولگاکف در رادیو نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی اثری از میخاییل بولگاکف در رادیو نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید