برنامه دانشگاه صنعتی ارومیه برای تربیت دانشجویان با اخلاق و با سواد

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست جدید دانشگاه صنعتی ارومیه در خصوص محور های فعالیت این دانشگاه تاکید نمود: با همکاری کارمندان و اساتید دانشگاه و مسئولین استانی دانش محوری، پژوهش محوری، تربیت محوری برای تربیت دانشجویان با اخلاق و با سواد از محورهای اصلی فعالیت دانشگاه است.

برنامه دانشگاه صنعتی ارومیه برای تربیت دانشجویان با اخلاق و با سواد

به گزارش خبرنگاران، محمد رضا شیدایی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه صنعتی ارومیه اظهار کرد: دانشگاه صنعتی ارومیه با داشتن 3000 دانشجوی فعال می تواند سرچشمه بسیاری تاثیرات مثبت در آذربایجان غربی باشد.

شیدایی در خصوص کمبودهای موجود در دانشگاه صنعتی ارومیه خاطر نشان کرد: اصلی ترین مشکل دانشگاه صنعتی ارومیه کمبود فضای فیزیکی است که فضای موجود در دانشگاه با حداقل استانداردها فاصله بسیاری دارد که امید است با برنامه ریزی های اجرا شده و عزم عمومی تمامی مسئولین استانی و کشوری این مشکل برطرف گردد.

وی با اشاره به اهداف دانشگاه صنعتی ارومیه در سال تحصیلی جدید توضیح داد: ارتقا سطح کیفی دانشگاه در زمینه های پژوهشی و آموزشی، افزایش تعداد پروژه های پژوهشی در دانشگاه، ارتقاء فرهنگ ایرانی اسلامی در میان دانشجویان و اساتید، افزایش ارتباط صنعت با دانشگاه صنعتی ارومیه، ارتقاء سطح امکانات آزمایشگاه و کارگاه و تاسیس آزمایشگاه و کارگاه های جدید در صورت احتیاج و ارتقا نسبت استاد به دانشجو از اهداف دانشگاه صنعتی ارومیه در سال جدید است.

شیدایی اضافه نمود: مسئولیت یک امانت الهی است و باید از این فرصت برای خدمت به خلق خدا استفاده کرد.

همچنین جعفر عبدالهی شریف رییس سابق این دانشگاه نیز اضافه نمود: حل مسائل مالی دانشگاه، ورود دانشگاه صنعتی ارومیه به رتبه بندی دانشگاه های کشور، سازمان دهی اسناد دانشگاه صنعتی ارومیه، افتتاح برخی از طرح های عمرانی از دستاورد های سال های اخیر دانشگاه صنعتی ارومیه بود.

وی اضافه نمود: با همکاری کارمندان و اساتید دانشگاه بسیاری از مسائل دانشگاه برطرف گردیده ولی برخی از مسائل همچنان پا برجاست که امید است با مدیریت جدید این مسائل برطرف شوند.

عبدالهی شریف در خصوص مسائل فعلی دانشگاه توضیح داد: از مسائل اصلی دانشگاه صنعتی ارومیه که هنوز پا برجا بوده تبدیل وضعیت کارکنان و نبود خوابگاه ملکی است که برطرف این مسائل احتیاجمند همکاری مسئولین استانی و کشوری است.

وی ادامه داد: از تمامی همکاران و اساتید که در این مدت همکاری لازم داشتند و با همراهی و همکاری آنان مسائل بسیاری برطرف گردیده، تشکر می کنم و برای ریاست جدید در این پست آرزو موفقیت دارم.

به گزارش خبرنگاران، در این مراسم از زحمات عبدالهی شریف به عنوان رئیس سابق دانشگاه صنعتی ارومیه تقدیر و شیدایی به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه معرفی گردید.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1065

به "برنامه دانشگاه صنعتی ارومیه برای تربیت دانشجویان با اخلاق و با سواد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه دانشگاه صنعتی ارومیه برای تربیت دانشجویان با اخلاق و با سواد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید