برگزاری اولین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در آذربایجان غربی

به گزارش شیوا مارکت، مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی از برگزاری اولین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در مهرماه سال جاری در استان اطلاع داد.

برگزاری اولین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی، جلیل جباری در جلسه کمیته تخصصی همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاران استان که با حضور جمعی از نمایندگان ادارات و سرمایه گذاران برگزار گردید، اضافه نمود: این همایش از 10 تا 11 مهرماه امسال به همت اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار خواهد شد.

او با اشاره به این که طبق جانمایی های صورت گرفته این همایش در هتل آنا در شهرستان ارومیه برگزار می گردد، اضافه نمود: شش پنل تخصصی در این همایش ارائه خواهد شد که باید سه بخش مهم صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری خدمات در این همایش حضور پررنگ داشته باشند.

مدیر کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی از تمام ارگان هایی که طرح و پیشنهادهای سرمایه گذاری دارند، خواست تا با ارائه لیستی به مرکز خدمات فرصت های سرمایه گذاری و یا کمیته تخصصی همایش پیشنهادات خود را ارائه نمایند.

اوبا اشاره به این که ادارات درگیر تا 10 شهریور فرصت دارند که پیشنهادهای خود را به مرکز خدمات فرصت های سرمایه گذاری و دبیرخانه کمیته تخصصی همایش ارائه دهند، اضافه نمود: این ارگان ها اگر پیشنهادی در مورد نحوه برگزاری همایش، معرفی فرصت های جدید سرمایه گذاری و بسته ها و پروژه های نیمه تمام دولتی یا خصوصی برای جذب سرمایه گذاری جدید و یا در مورد دعوت مدعوین ویژه برای دعوت به همایش مثل شرکت های سرمایه گذاری دارند می توانند در قالب لیست و فرم مربوطه پیشنهاد خود را ارائه دهند.

جباری تشکیل کمیته دعوت از مدعوین به وسیله کمیته های تخصصی و همچنین تهیه بسته های سرمایه گذاری در قالب فرصت های سرمایه گذاری را از جمله اقدامات صورت گرفته برای این همایش مطرح نمود.

او برگزاری این همایش را باعث رونق مالی و گردشگری در استان مطرح نمود و اضافه نمود: گردشگری می تواند به عنوان موتور محرکه اقتصاد استان باشد و باید با جذب سرمایه گذاران بتوانیم مسائل مالی استان را با حل کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی هدف اصلی این کمیته را از اجرای همایش فرصت های سرمایه گذاری معرفی فرصت ها، ظرفیت ها و قابلیت های سرمایه گذاری و گردشگری مطرح نمود و اضافه نمود: باید بتوانیم سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری در استان کنیم.

در خاتمه این نشست حاضرین به ارائه پیشنهادات در مورد برگزاری همایش و حل مسائل موجود پرداختند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9510

به "برگزاری اولین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اولین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید