برگزاری پنجمین جشنواره روز پروژه در دانشگاه تهران

به گزارش شیوا مارکت، پنجمین جشنواره سرانجام نامه های کارشناسی با عنوان روز پروژه در دانشگاه تهران برگزار می گردد.

برگزاری پنجمین جشنواره روز پروژه در دانشگاه تهران

به گزارش خبرنگاران، پنجمین جشنواره سرانجام نامه های کارشناسی در قالب پوستر که روز پروژه نامیده می گردد، 17 بهمن 1397 از ساعت 8:30 تا 11:30، از سوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات پروژه ها و جزئیات بیشتر این رویداد به نشانی: https://ece.ut.ac.ir/projectday مراجعه نمایند.

پروژه سرانجامی فعالیتی است که انتظار می رود در آن دانشجویان تمامی آموخته های دوره کارشناسی خود را به صورت جدی محک بزنند و همچنین با اخلاق حرفه ای و استانداردهای تعریف، انجام و ارائه یک کار فنی و علمی بر مبنای آموخته های خود آشنا شوند. درس پروژه از مهم ترین واحدهای درسی دوره کارشناسی است و واقعیت این است که پروژه های کارشناسی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر در سطح بسیار بالایی انجام و نوآوری و خلاقیت دانشجویان در آن شاخص است. اما، دستاورد پروژه ها آن طور که شایسته است توسط دیگران، خصوصاً سرمایه گذاران، کارآفرینان و صنایع، دیده نمی گردد. به علاوه، تجربه ارائه دستاوردها با هدف جلب همکاری صنعتی و مالی و معرفی توانمندی ها برای یافتن شغلی درخور، برای موفقیت دانشجویان در زندگی حرفه ای نقش مهمی دارد. همچنین ایجاد فضای تشویقی و رقابت علمی-فنی در میان دانشجویان در راستای افزایش پویایی و ارتقای روزافزون کیفیت پروژه های کارشناسی است.

اهداف برگزاری برنامه ارائه پروژه های کارشناسی به صورت عمومی و در قالب پوستر بر محورهای اصلی زیر راسخ است:

بالا بردن کیفیت پروژه ها و همچنین افزایش پویایی و شادابی دانشجویان با برگزاری یک همایش عمومی با حضور خانواده ها، سرمایه گذاران، کارآفرینان، صنایع و رسانه ها

تعمیق و گسترش ارتباط با ذی نفعان صنعتی، مالی و اجتماعی

تقویت و گسترش فرصت های شغلی و حرفه ای برای فارغ التحصیلان دانشکده

ایجاد فرصت برای دانشجویان برای ارائه قابلیت های علمی و عمومی خود به جامعه حرفه ای کشور

ارزیابی یکنواخت و چند مرحله ای پروژه ها توسط چندین داور

ارتقا اخلاق مهندسی و استانداردهای حرفه ای برای تعریف، انجام و ارائه کتبی و شفاهی پروژه به دانشجویان در قالب کارگاه های آموزشی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2960

به "برگزاری پنجمین جشنواره روز پروژه در دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری پنجمین جشنواره روز پروژه در دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید