بشار الجعفری: در حال حاضر ایجاد آتش بس در سوریه امکانپذیر نیست

به گزارش شیوا مارکت، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل گفت که کشمکش های سیاسی در سوریه به درگیری های نظامی تبدیل شده است و در حال حاضر ایجاد آتش بس در سوریه امکانپذیر نیست.

بشار الجعفری: در حال حاضر ایجاد آتش بس در سوریه امکانپذیر نیست

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از المیادین، بشار الجعفری نماینده دائم سوریه در سازمان چهارشنبه شب در گفت وگو با شبکه خبری المیادین، اوضاع مربوط به ادلب را تشریح کرد.

وی درباره تشدید درگیری های سوریه و ترکیه در ادلب گفت که آمریکا و غرب سعی دارند جهت تسویه حساب خود با روسیه، ترکیه را وارد جنگ سوریه نمایند.

بشار الجعفری در ادامه گفت وگوی خود با المیادین اضافه نمود: کشمکش های سیاسی در سوریه جای خود را به درگیری های نظامی در این کشور داده است و در حال حاضر امکان اینکه در ادلب آتش بس حاصل گردد، وجود ندارد.

نماینده دائم سوریه با بیان اینکه غرب مذاکرات آستانه را قبول ندارد، گفت: آمریکا از طرق تحولات ادلب قصد نابودی این مذاکرات را دارد.

وی همچنین به همزمانی جلسه اخیر شورای امنیت سازمان ملل درباره ادلب با جلسه مربوط به معامله قرن توضیح داد: این همزمانی اتفاقی نبود، بلکه با هدف به نادیده دریافت و سرپوش گذاشتن روی نشست معامله قرن صورت گرفت.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15845

به "بشار الجعفری: در حال حاضر ایجاد آتش بس در سوریه امکانپذیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشار الجعفری: در حال حاضر ایجاد آتش بس در سوریه امکانپذیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید