بهروز نعمتی: مربیان و کشتی گیران با قدرت به کارشان ادامه دهند

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست فدراسیون کشتی گفت: مربیان و کشتی گیران با قدرت بکارشان ادامه دهند زیرا مجموعه مدیریتی فدراسیون با تمام توان حامی آنهاست.

بهروز نعمتی: مربیان و کشتی گیران با قدرت به کارشان ادامه دهند

به گزارش خبرنگاران، بهروز نعمتی در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون کشتی با اشاره به حضور مربیان بزرگ و صاحب نام در تیم های ملی اضافه نمود: اولویت اصلی مجموعه فدراسیون، حمایت از کادرفنی تیم های ملی در رده های مختلف بویژه تیم های ملی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای شرکت در رقابت های جهانی قزاقستان و گزینشی المپیک 2020 توکیو در شهریورماه است.

وی ادامه داد: مربیان باتجربه و توانمند کشتی ایران، سرمایه های ملی ما محسوب می شوند، که با توجه به برنامه های مدون فدارسیون، تمرینات و تورنمنت های تدارکاتی پیش رو را منظم و دقیق همچون گذشته دنبال خواهند کرد. بدون شک مجموعه مدیریتی فدراسیون نیز حمایت های لازم را از برنامه های مربیان انجام خواهد داد تا تمرینات با آمادگی روحی بالا و با کیفیت برگزار گردد.

سرپرست فدراسیون درباره برنامه های تیم های ملی بزرگسالان گفت: آزادکاران از امروز (آدینه) به مدت 8 روز اردوی تدارکاتی خود را در ترکمنستان شروع می نمایند و اردوی تیم ملی فرنگی نیز از روز 16 اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

نعمتی توضیح داد: تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان نیز اردوهای خود را طبق تقویم فدراسیون برای حضور قدرتمند در رقابت های آسیایی و جهانی دنبال خواهند کرد.

وی درباره سایر برنامه های فدراسیون اضافه نمود: تمامی برنامه های فدراسیون، همچون مسابقات طبق تقویم مدون، اجرایی خواهد شد.

نعمتی درباره برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون نیز گفت: برگزاری انتخابات در یک فضای سالم، آرام و بی طرف یکی از اهداف مهم من در مدت حضور در فدراسیون است؛ امیدوارم با برگزاری هرچه سریعتر مجمع، کشتی کشورمان با قدرت برای حضور در المپیک 2020 توکیو آماده گردد. به مردم ایران قول می دهم برنامه ریزی حضور در المپیک را تا زمانی که در فدراسیون به عنوان سرپرست حضور دارم، با یاری کادرهای فنی تیم های ملی با مداقه مدون نموده تا راستا رسیدن به المپیک هموار گردد.

سرپرست فدراسیون در انتها خطاب به اعضای کادرفنی در رده های مختلف بویژه سرمربیان زحمت کش و دغدغه مند تیم های ملی آزاد و فرنگی بزرگسالان گفت: باتوکل، باقدرت، با انگیزه و امید به آینده روشن، مطابق برنامه ها تمرینات را ادامه داده و نسبت به حمایت های فدراسیون خوشبین باشید. از این عزیزان می خواهم، دل مردم را با مدال های خود شاد و پرچم کشورمان را در مسابقات پیش رو به اهتزاز درآورند.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5563

به "بهروز نعمتی: مربیان و کشتی گیران با قدرت به کارشان ادامه دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهروز نعمتی: مربیان و کشتی گیران با قدرت به کارشان ادامه دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید