وزیر ورزش: از کشتی انتظار زیادی داریم، 20 میلیارد بدهی مربوط به مالیات است

به گزارش شیوا مارکت، وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیمهای ملی کشتی حاضر شد و در خصوص ورزش اول کشور صحبت کرد.

وزیر ورزش: از کشتی انتظار زیادی داریم، 20 میلیارد بدهی مربوط به مالیات است

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان پس از بازدید از تمرینات تیم ملی کشتی آزاد ایران اعزامی به رقابت های جهانی قزاقستان، در جمع کشتی گیران اظهار کرد: فدراسیون کشتی بعد از انتخابات تیر ماه به آرامش خوبی رسیده و خیلی امیدواریم با برنامه ریزی خیلی خوب در جهانی پیروز باشیم و هم اینکه آماده حضور مقتدرانه و در شان نظام مقدس ایران در المپیک شویم. خیلی امیدوارم با این ترکیب و تلفیقی از با تجربه ها و جوان ها نتیجه خوبی در المپیک بگیریم.

وزیر ورزش اضافه کرد: آقای دبیر خودش از همین تشک کشتی به بالا رفت. خاک کشتی را خورده و عناوین جهانی و المپیک دارد. تجربه مدیریتی هم دارد و در مجموع عوامل لازم برای مدیریت فدراسیون را در اختیار دارد. امیدوارم دوره خوبی را با آرامش ایجاد شده در پیش داشته باشیم و شاهد پیروزیت کشتی باشیم.

وی ادامه داد: حساب ویژه ای روی کشتی باز نموده ایم و ما نیز مانند مردم انتظار داریم در آوردگاه بزرگ المپیک نتایج خوبی کسب کنیم. کادر مربیگری هر دو رشته باتجربه و آزمون پس داده و میدان دیده هستند. همه این عوامل دست به دست هم داده تا در انتظار نتایج خوبی باشیم. می دانم همه دوست دارید در این شرایط خاص دل مردم را شاد نمایند و ما نیز علی رغم همه محدودیت های مالی و مالی به کشتی توجه ویژه خواهیم داشت و امکانات لازم را برای کسب پیروزیت در المپیک آماده می کنیم.

وزیر ورزش در ادامه در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که بارها گفته ایم بحث المپیک 2020 را از دو سال قبل با برنامه ریزی در رویدادهای مختلف دنبال نموده ایم. ابتدا به بازی های اسلامی، سپس به رقابت های داخل سالن آسیا و در ادامه در بازی های آسیایی جاکاراتا که شرایط بهتری داشت حاضر و خوشبختانه نتایج خوبی کسب شد.

سلطانی فر اعلام نمود: انتخابات کشتی تیر ماه برگزار و خوشبختانه کشتی الان آرامش خوبی دارد. امیدوارم با انگیزه بسیار قوی مدیریت فدراسیون و کادرهای فنی و کشتی گیران و تلفیق جوانان و با تجربه ها در تیم های ملی کشتی، ان شاءالله در رقابت های جهانی هم برای مدال و هم برای کسب سهمیه عملکرد خوبی را ببینیم. کشتی همواره بیشترین سهمیه را در المپیک گرفته و امیدوارم اینبار نیز کشتی به همه 12 سهمیه المپیک برسد. با حمایت هایی که خواهیم داشت امیدوارم کشتی گیران در رویدادهای بین المللی پیش از المپیک نیز اعزام شوند و خوشبختانه شرایط خوب کشتی نوید روزهای خوب را می دهد.

وی با تاکید بر انتظار مردم و مسئولان از کشتی در المپیک توکیو گفت: انتظار داریم دوستان حتما در المپیک نتیجه بگیرند چرا که برنامه ریزی ها بر این اساس بوده و خواهد بود. انتظار مردم از کشتی بالاست و امیدوارم باز هم شاهد پیروزیت و افتخارآفرینی کشتی باشیم.

سلطانی فر درباره مسائل مالی فدراسیون کشتی گفت: دو هفته قبل برای حل مشکل مالیاتی فدراسیون ها جلسه خوبی با وزیر اقتصاد و معاونان ایشان داشتیم که به جمع بندی خوبی رسیدیم. دوستان مالیات عنوان می کردند معافیت فدراسیون های ورزشی به شرط ارائه اظهارنامه مالیاتی است اما دوستان فدراسیون طی سال های گذشته عموما یا نمی دانستند و یا به ارائه اظهارنامه بی توجهی کردند.

وزیر ورزش اضافه کرد: 20 میلیارد تومان بدهی کشتی به مالیات برمی گردد. از فدراسیون ها خواسته ایم گزارش مالی دقیق و صورتجلسه مجامع خود را به همراه گزارش بازرس بفرستند تا به دقت آنالیز گردد و تا آنجایی که امکان دارد فدراسیون ها از معافیت مالیاتی برخوردار شوند و مسائلشان در اینباره حل گردد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10536

به "وزیر ورزش: از کشتی انتظار زیادی داریم، 20 میلیارد بدهی مربوط به مالیات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش: از کشتی انتظار زیادی داریم، 20 میلیارد بدهی مربوط به مالیات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید