بیش تر مغازه های آسیب دیده تبریز لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند

به گزارش شیوا مارکت، شهردار تبریز گفت: بدون شک باید به فکر توسعه کمی و کیفی تجهیزات آتش نشانی باشیم اما در اطفای آتش سوزی شب گذشته به هیچ وجه با کمبود امکانات روبرو نشدیم.

بیش تر مغازه های آسیب دیده تبریز لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند

به گزارش خبرنگاران، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر از به کارگیری تمام ماشین آلات 23 ایستگاه آتش نشانی تبریز برای اطفا حریق در بازار تبریز خبر داد و گفت: آتش نشانان توانستند با شیر برداشت هایی که طی دو سال گذشته شهرداری تبریز در سطح بازار تبریز نصب کرده، روند اطفای حریق را سرعت ببخشند.

شهردار تبریز با قدردانی از آتش نشانان، نیروهای امدادی و مسئولان ارگان های مختلف که در محل حادثه حضور یافته بودند، گفت: شب گذشته جلوه ای از اتحاد و همدلی اقشار مختلف جامعه محقق شد و با لطف خداوند متعال توانستیم در کمترین زمان ممکن عملیات اطفا حریق را به انتها برسانیم و از تسری آتش به بخش های دیگر بازار جلوگیری کنیم.

وی با یادآوری اینکه اطفای آتش سوزی 10 سال پیش سرای ایکی قاپولی لار، دو روز طول کشیده بود، گفت: تلاش می کنیم در اولین فرصت خسارات آتش سوزی شب گذشته را برآورد و اعلام کنیم.

شهین باهر با تقدیر از فعالیت اثربخش آتش نشانان، گفت: آتش نشانان جانانه فعالیت کردند و توانستند در کمترین زمان آتش را خاموش کنند هرچند حضور مغازه داران و دیگر افراد در راسته ها و دالان های بازار و توقف خودروها در خیابان دارایی و خیابان های منتهی به بازار روند امدادرسانی را با مشکلاتی روبرو کرد.

وی با اشاره به اینکه بیش تر مغازه های آسیب دیده، مغازه های لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند، افزود: همین موضوع باعث تشدید آتش سوزی شد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5784

به "بیش تر مغازه های آسیب دیده تبریز لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش تر مغازه های آسیب دیده تبریز لباس فروشی یا لوازم بهداشتی بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید