تابش: انتظار داشتیم فدراسیون از طریق باشگاه سپاهان با قلعه نویی وارد مذاکره می شد

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: از فدراسیون فوتبال گله دارم زیرا باید از طریق باشگاه سپاهان با قلعه نویی مذاکره می کرد نه اینکه ما اصلا اطلاع نداشته باشیم.

تابش: انتظار داشتیم فدراسیون از طریق باشگاه سپاهان با قلعه نویی وارد مذاکره می شد

به گزارش ، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: نمی دانم مذاکره ای از طرف فدراسیون فوتبال با امیر قلعه نویی صورت گرفته است یا نه، اما طبق همین اخباری که منتشر می شد 3گزینه داخلی برای تیم ملی مطرح شد. یحیی گل محمدی، علی دایی و امیر قلعه نویی که از این بین گل محمدی که به پرسپولیس رفت و دایی و قلعه نویی ماندند. قلعه نویی سرمربی تیم ما و تحت قرارداد با باشگاه سپاهان بود.

سپاهان چند روز دیگر در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهد کرد و در لیگ برتر مدعی قهرمانی هستیم و کماکان در جام حذفی هم حضور داریم. انتظار داشتیم اگر قرار بر مذاکره فدراسیون با قلعه نویی بود، ابتدا از طریق باشگاه سپاهان انجام می شد.

او گفت: از یک ماه پیش بحث حضور قلعه نویی و دیگر گزینه ها روی نیمکت تیم ملی مطرح بود و اگر همان یک ماه پیش به ما اعلام می کردند ماهم یک تصمیم منطقی می گرفتیم. قبول دارم که تیم ملی مهمترین تیم در ایران است، اما خب ما هم چند روز دیگر به عنوان نماینده ملی در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهیم داشت.

او گفت: در این شرایط چه کسی را سرمربی سپاهان بگذاریم. تیم را قلعه نویی بسته و تمرینات نیم فصل دوم را هم خودش با تیم انجام داده، ما انتظار داریم و انتظارمان هم به حق است.

تابش خاطر نشان کرد: استنباط عمومی این است که قلعه نویی سرمربی تیم ملی شده، اما بهتر بود اول با ما صحبت می شد و حالا ما در سردرگمی قرار داریم.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15601

به "تابش: انتظار داشتیم فدراسیون از طریق باشگاه سپاهان با قلعه نویی وارد مذاکره می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: انتظار داشتیم فدراسیون از طریق باشگاه سپاهان با قلعه نویی وارد مذاکره می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید