تحقق 126 درصدی تعهد اشتغال در رزن

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/همدان فرماندار شهرستان رزن گفت: با ثبت 126 درصدی سهمیه اشتغال در سامانه رصد به تفکیک شهرستان، رزن رتبه نخست استان را در اشتغالزایی دارد.

تحقق 126 درصدی تعهد اشتغال در رزن

سیدرضا سلامتی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه رونق فراوری و تأمین معیشت و اشتغال مردم از رسالت ما در حوزه اشتغال است، بیان نمود: شرایط کشور در حال حاضر استثنایی است به طوریکه در کشور سابقه محاصره مالی در بحث تحریم نداشتیم و دشمن تمام کوشش خود را برای زمین گیر کردن ایران می نماید.

وی با بیان اینکه در شهرستان رزن اتفاقات بزرگی با یاری و همت مردم و دولت افتاده و پروژه های متعددی در راستای فراوری و اشتغال در دست اجرا داریم، ادامه داد: توانسته ایم ثبت 126 درصدی سهمیه اشتغال را در سامانه رصد محقق کنیم که رکورد خوبی است.

سلامتی با بیان اینکه در سامانه رصد به تفکیک شهرستان ها، رزن در استان رتبه نخست و در اشتغال روستایی رتبه سوم را دارد، تأکید کرد: تعهد اشتغالزایی شهرستان 767 نفر بوده که در رزن برای 965 نفر اشتعالزایی اجرا شده است.

فرماندار شهرستان رزن یادآور شد: دستگاه ها باید به تعهدات خود عمل نمایند به طوریکه هدفگذاری خوبی در شهرستان اجرا شده و شتابی که داریم در همه حوزه ها مطلوب است.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13508

به "تحقق 126 درصدی تعهد اشتغال در رزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق 126 درصدی تعهد اشتغال در رزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید