تحویل زمین برای ساخت مسکن ملی به 135 هزار متقاضی

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران : وزیر راه و شهرسازی خبر داد: تا به امروز 135هزار متقاضی مسکن ملی زمین تحویل گرفتند و در حال ساخت مسکن هستند و 265 هزار نفر هم به پروژه ها معرفی و بعد از تشکیل پرونده به پروژه متصل می شوند.

تحویل زمین برای ساخت مسکن ملی به 135 هزار متقاضی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، محمد اسلامی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هئیت دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین شرایط ساخت مسکن ملی، گفت: فرایند افتتاح حساب متقاضیان مسکن ملی و واریز آورده اولیه مناسب است و سرعت گرفته است.

وی گفت: با افتتاح سراسری مسکن مهر و ملی در هفته گذشته و اطلاع رسانی یکپارچه ای که صورت گرفت واریز آورده مردم نیز سرعت گرفته است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: اکنون در دو گروه اصلی مردم معین تکلیف شده اند. نخست گروهی که زمین در اختیار گرفته اند که تا به امروز 135هزار نفر زمین تحویل گرفتند و در حال ساخت مسکن هستند یا در حال تحویل زمین بوده و بعد وارد پروژه ساخت و ساز می شوند.

اسلامی ادامه داد: 265 هزار نفر هم به پروژه ها معرفی شدند و بعد از تشکیل پفراینده به پروژه متصل می شوند.

به گفته وزیر راه و شهرسازی بخشی از همین مردم هفته گذشته خانه های خود را تحویل گرفتند .

وزیر راه و شهرسازی گفت: امیدواریم مردم پرداخت خود را به موقع انجام دهند تا سازنده با وام اختصاصی از بانک بتواند پروژه را تکمیل کند و تعهد ما برای تحویل 400 هزار واحد تمام شود.

اسلامی درباره آخرین شرایط اخد مالیات از خانه های خالی نیز، گفت: سامانه جامع املاک و اسکان به بهره برداری رسیده است و در دو مرحله لیست خانه های خالی را برای سازمان امور مالیاتی ارسال کردیم.

وی گفت: اگر سازمان مشکل و ابهامی دارد اطلاع رسانی کنند از نظر ما این لیست یک لیست پالایش شده است که می توانند وارد مرحله دریافت مالیات شوند.

تا8: تا8: مجله نقد و بررسی کالا ها و محصولات برندها مختلف

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24464

به "تحویل زمین برای ساخت مسکن ملی به 135 هزار متقاضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل زمین برای ساخت مسکن ملی به 135 هزار متقاضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید