فراوری داخلی صادرات محور با رعایت استانداردها ممکن می گردد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، سیدعلی آقازاده روز پنجشنبه در همایش استانداردهای بین المللی و چهارمین انقلاب صنعتی که به منظور گرامیداشت روز جهانی استاندارد برگزار گردید، اعلام کرد: با توجه به اینکه استاندارد در واقع کف انتظارات از واحدهای تولیدی است بنابراین تولیدکننده باید به این مسئله که در واقع تمامی این انتظارات به نفع وی است توجه کند و کف انتظاراتی را که استاندارد از این واحد تولیدی دارد رعایت کند.

فراوری داخلی صادرات محور با رعایت استانداردها ممکن می گردد

وی ادامه داد: هر واحد فراوری اگر در زمینه فراوریات خود بتواند استانداردهای لازم را رعایت کند در فروش و بازاریابی می تواند صندلی بسیار خوب و شایسته ای را به خود اختصاص دهد و در زمینه صادرات نیز به دلیل فراوریات باکیفیت و استاندارد در بازارهای جهانی صندلیی را به خود اختصاص دهد.

استاندار مرکزی اضافه نمود: با توجه به اینکه استان مرکزی یک استان صنعتی است که صنایع متنوع و متعدد منحصر به فردی را دارد، استانداردسازی در این استان دارای صندلی بسیار مهم و تاثیرگذاری است.

آقازاده توضیح داد: در واحدهای فراوریی استان باید همکاری و تعامل دو چندانی بین این بخش ها با استانداردسازی وجود داشته باشد، زیرا هم اکنون برخی از فراوریات ما در آسیای جنوب شرقی فراوری می گردد و در حقیقت ما در نیمه راه هستیم.

وی بیان کرد: در فراوریات داخلی باید بتوانیم رتبه خود را تک رقمی کنیم و کالاهایی را فراوری کنیم که مردم بتوانند با اطمینان خاطر این کالاها را خریداری نمایند و از فراوری داخل حمایت گردد. قطعا تحقق این هدف بسیاری از مسائل و مسائل موجود را مرتفع خواهد نمود.

استاندار مرکزی اعلام کرد: استان مرکزی می تواند در زمینه فراوری کالاهای باکیفیت یک استان پیشرو باشد که تمامی استانداردهای لازم را در فراوریات خود رعایت کند. با تمامی موارد ذکر شده در فراوریاتی که انجام می گردد باید منافع مصرف نماینده مورد توجه و حمایت قرار گیرد.

آقازاده گفت: در زمینه فراوری، کالای با کیفیت و افزایش عمر کالای فراوریی حلقه وصلی که می تواند وجود داشته باشد استاندارد است و کالایی که دارای استانداردهای لازم و کیفیت در فراوری باشد در تمام جهان خریدار خواهد داشت.

tour-canada.ir: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان 99 را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1429

به "فراوری داخلی صادرات محور با رعایت استانداردها ممکن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری داخلی صادرات محور با رعایت استانداردها ممکن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید