جهانی: پولدارها فوتبالیست نمی شوند، بدون طرفداران کارمان سخت است

به گزارش شیوا مارکت، مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد، این تیم در غیاب طرفداران کار دشواری در دیدارهای پیش رو خواهد داشت.

جهانی: پولدارها فوتبالیست نمی شوند، بدون طرفداران کارمان سخت است

میلاد جهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص شرایط تیم صنعت نفت آبادان پیش از آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر گفت: تمرینات ما طبق برنامه دنبال می گردد، در چند نوبت هم تعدادی بازیکن کرونایی داشتیم که به قرنطینه رفتند، ولی در ادامه شرایط بهتر شد. دو بازی محبت آمیز هم انجام دادیم که یک بازی را بردیم و یک بازی را باختیم. شرایط ما بد نیست، ولی بدن ها به شدت اُفت نموده است و بازیکنان از مصدومیت شدید می ترسند، چون خیلی از تیم ها مصدوم داده اند و با آغاز مسابقات مصدومیت ها بیشتر می گردد. همه ما کوشش می کنیم تا از لحاظ بدنی به آمادگی کامل برسیم.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره مسائل اقتصادی تیمش خاطر نشان کرد: ما تا الان 50 درصد پول گرفتیم و باید تا آغاز بازی ها 20 درصد دیگر هم بدهند. 30 درصد دیگر هم برای انتها مسابقات است. خواهش ما از مسئولان این است که به صنعت نفت یاری نمایند، چون بازیکنان شرایط سختی دارند. هیچ کس به ما نگفته است که چه مسئله ای داریم. فقط وقتی بازی داریم به ما می گویند که باید برنده شویم تا مردم شاد شوند. امیدوارم که این مسائل هر چه زودتر رفع و به زودی به باشگاه پول تزریق گردد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صنعت نفت می تواند سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد؟، گفت: ما می توانیم راحت سهمیه بگیریم و با تیم های بالایی فاصله زیادی نداریم. بعد از اولین بازی برابر پارس جنوبی که بسیار مهم است، باید با تراکتور در تبریز بازی کنیم و اگر این بازی را ببریم موقعیت خوبی پیدا می کنیم، چون تراکتور تیمی است که بالای ما واقع شده است. هر بازی حکم یک فینال را برای ما دارد و باید به خوبی تمرکز کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. البته بهبود مسائل اقتصادی هم شرط مهمی است. این بازیکنان خرج خانواده های شان را می دهند و اکثراً از قشر ضعیف جامعه هستند. آنهایی که پولدار هستند فوتبالیست نمی شوند و شاید از هزار نفر یک یا دو بازیکن این طور باشند.

جهانی درباره تأثیر غیبت طرفداران صنعت نفت آبادان در بازی های این تیم توضیح داد: بازی بدون تماشاگر مثل بازی های محبت آمیز است که شور و حرارت همیشگی را ندارند. این طرفداران خیلی مواقع که توان نداشتیم ما را تشویق می کردند و روحیه می دادند، وقتی بازی ها تماشاگر ندارد، انگار نه انگار که بازی رسمی برگزار می گردد. امیدوارم طرفداران هم به استادیوم بیایند، چون الان دیگر همه جا باز شده است و همه مردم کارهای طبیعی شان را می نمایند. مطمئناً بدون طرفداران کار ما سخت می گردد. فوتبال بدون حضور تماشاگران لذتی ندارد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20993

به "جهانی: پولدارها فوتبالیست نمی شوند، بدون طرفداران کارمان سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانی: پولدارها فوتبالیست نمی شوند، بدون طرفداران کارمان سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید