خانواده ها از حضور در مکان های اعزام مشمولان خودداری کنند

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/کردستان معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کردستان با تاکید بر اینکه سلامت مشمولان اعزام به خدمت مقدس سربازی برای ما در اولویت است، گفت: با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت مشمولان، خانواده ها از حضور در مکان های اعزام خودداری کنند.

خانواده ها از حضور در مکان های اعزام مشمولان خودداری کنند

سرهنگ علی مجیدی، در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای هماهنگی های به عمل آمده مشمولان وظیفه عمومی اعزامی اول تیر ماه سال 99 قبل از حضور برای اعزام به خدمت مقدس سربازی در طرح غربالگری پیشگیری از بیماری کرونا شرکت کردند.

وی با بیان اینکه تدابیر لازم برای طرح غربالگری در روز اعزام از قبیل تب سنجی و سنجش اکسیژن اندیشیده شده است، اضافه کرد: با هماهنگی های اجرا شده محوطه اعزام و اتوبوس های بدرقه مشمولان نیز با رعایت موارد بهداشتی به طور کامل ضدعفونی شده است.

سرهنگ مجیدی با اشاره به ازدحام حضور خانواده های مشمولان در محوطه اعزام شرح داد: با وجود تذکرات و توصیه های لازم از طریق مراجعات حضوری و اطلاع رسانی از طریق رسانه های گروهی مبنی بر عدم حضور همراه مشمولان در روز اعزام، متأسفانه شاهد حضور خانواده ها در مکان اعزام هستیم که با توجه به شیوع بیماری کرونا می تواند مشکلاتی را برای خانواده ها و افراد حاضر در آن مکان ایجاد کند.

وی با تأکید بر اینکه سلامت مشمولان برای ما در اولویت است، توصیه کرد: با توجه به شرایط اضطراری ناشی از بیماری کرونای این روزهای کشور از این پس به منظور حفظ سلامت فرزندان خود از حضور در مکان های اعزام مشمولان جدا خودداری کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کردستان در سرانجام گفت: کلیه موارد و پروتکل های بهداشتی در مراکز آموزشی و پادگان های نظامی و انتظامی مدنظر بوده و به طور کامل رعایت می شود.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21213

به "خانواده ها از حضور در مکان های اعزام مشمولان خودداری کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانواده ها از حضور در مکان های اعزام مشمولان خودداری کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید