خبرنگاران مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو افتتاح شد

به گزارش شیوا مارکت، تهران - خبرنگاران - مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو با حضور مسوولان ورزش، مدیران فدراسیون تکواندو کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین نیکوکار افتتاح شد.

خبرنگاران مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، این مراسم امروز (سه شنبه) در خانه تکواندو برگزار شد. سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رئیس زنان، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش، طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک، بیت الله برقراری قائم مقام معاونت مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)، فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو، بیژن مقانلو سرمربی سابق تیم ملی، جمعی از قهرمانان، چهره های مطرح این رشته و تعدادی از خیرین در مراسم حضور داشتند.

پولادگر در این مراسم، گفت: در دین اسلام بیشترین دستورات مبنی بر روابط اجتماعی است که نسبت به حوادث بی تفاوت نباشیم. فدراسیون تکواندو از حدود سال 94 به صورت جدی وارد این عرصه شد تا بتواند ماموریت اجتماعی خود را ایفا کند.

وی افزود: یکی از معضلات ما این است که نسبت به وظایف اجتماعی خود بی تفاوت هستیم. ایرانی ها همواره نسبت به جامعه و وفاق آن دلسوزانه فعالیت می کردند. هرجایی که همدلی اتفاق افتاده، ثمره آنرا دیده ایم.

پولادگر توضیح داد: گام اول راه اندازی کمپین ذکات ورزشی بود که از یک استان آغاز و اکنون در 22 استان اجرا می شود. سپس کمپین نفس قهرمان در سال 95 با حضور اعضای تیم ملی انجام شد و اکنون 500 نفر عضو تکواندوکار در بانک اهدای عضو داریم. سپس پویش مومنانه را در شرایط کرونایی با حضور همه استان ها داشتیم و بالغ بر 700 میلیون یاری جمع آوری شد. اکنون هم گام چهارم برداشته می شود و در این جهت از مسوولان در کمیته امداد یاری گرفتیم.

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: هرجا بحث مالی است مسائل ایجاد می شود و کمیته امداد با اقدام جدیدی که انجام می دهد به ما یاری رساند تا این اقدام را انجام دهیم. تاکید می کنم که همه انسان ها سرمایه هستند و همه چیز بحث مالی نیست و نیت افراد هم یک سرمایه است.

احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش هم با تبریک ایام ماه رجب، گفت: حضور در این برنامه خیرخواهانه موجب افتخار است. باید از مجموعه اقدامات ارزشمند فرهنگی و اجتماعی این فدراسیون تقدیر کرد. تکواندو همراه با افتخارآفرینی و اهتزاز پرچم ایران، برنامه های گسترده ای برای ورزش همگانی و عرصه های فرهنگی و اجتماعی دارد که یک الگوست.

بیت الله برقراری قائم مقام معاونت توسعه مشترک های مردمی کمیته امام خمینی(ره) نیز در این مراسم گفت: حضور در جمع ورزشکاران توفیقی است و از رئیس فدراسیون تکواندو و سایرین برای افتتاح این مرکز تشکر می کنم. مراکز نیکوکاری بسیار ارزشمند است که با همت مردم توسعه پیدا کرده و مردم با نگاه دینی و معرفتی خود به فکر هموطنان هستند.

سیدابوالفصل پرپنجی مدیرکل کمیته امداد استان تهران از دیگر مدیرانی بود که در این مراسم به سخنرانی پرداخت.

سپس از سفیران جهادی تکواندوی کشور، تقدیر شد. یوسف کرمی، مسعود حجی زواره و فیض الله نفجم در این بخش تجلیل شدند.

مهرو کمرانی سرمربی تیم زنان و ناهید کیانی کاپیتان تیم نیز به نمایندگی از اعضای تیم زنان مبلغی را به این مرکز نیکوکاری اهدا کردند.

در انتها مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو به طور رسمی افتتاح و آغاز به کار کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 28034

به "خبرنگاران مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید