خبرنگاران هشت تیم واکنش سریع در پارس جنوبی راه اندازی شد

به گزارش شیوا مارکت، بوشهر-خبرنگاران- مدیر ارشد شرایط اضطرار منطقه ویژه انرژی پارس گفت: در راستای کنترل شیوع بیماری کرونا مطابق با دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هشت تیم واکنش سریع در پارس جنوبی تشکیل و راه اندازی شد.

خبرنگاران هشت تیم واکنش سریع در پارس جنوبی راه اندازی شد

سید پیروز موسوی روز سه شنبه در این رابطه اضافه کرد: بر اساس این مصوبه تیم واکنش سریع (یک تیم برای مناطق عملیاتی پارس یک و پارس کنگان و یک تیم برای منطقه پارس سه) در منطقه ویژه پارس، دو تیم در شرکت مجتمع گازی پارس جنوبی، دوتیم در شرکت نفت و گاز پارس (یک تیم مستقر درتاسیسات خشکی و یک تیم هم در سکوهای گازی)، یک تیم در شرکت پایانه های نفتی ایران (پایانه میعانات گازی پارس جنوبی) تشکیل شده است.

وی ادامه داد: سایر پتروشیمی های مستقر در منطقه نیز موظف به تشکیل و راه اندازی تیم های جداگانه واکنش سریع شدند که با تشکیل آنها، تعداد تیم های واکنش سریع تا 2 روز آینده به بیش از 20 تیم افزایش می یابد.

موسوی اظهارداشت: این تیم ها با تائید بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و دریافت آموزش های لازم، خدمات رسانی عملیاتی خود را به شاغلین در پارس جنوبی بر اساس دستورالعمل های تدوین شده شروع می نمایند.

وی اضافه کرد: طبق دستورالعمل ابلاغی، امکانات و نیروی انسانی جهت تشکیل تیم واکنش سریع با مشارکت مدیریت اچ.اس.ایی شرکت های مستقر در منطقه شامل یک دستگاه خودرو آمبولانس و یا وانت، یک نفر کارشناس بهداشت محیط آموزش دیده، یک نفر کارشناس پرستاری، تجهیزات گندزدایی و مواد ضدعفونی و وسایل تجهیزات حفاظت فردی جهت استفاده کارشناسان و تحویل به کارکنان در معرض خطر ابتلا است.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16734

به "خبرنگاران هشت تیم واکنش سریع در پارس جنوبی راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هشت تیم واکنش سریع در پارس جنوبی راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید