درخواست ترامپ برای راستی آزمایی امضای آرا در جورجیا

به گزارش شیوا مارکت، رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر از فرماندار و وزیر امور داخلی ایالت جورجیا خواستار راستی آزمایی امضای آرا در این ایالت شد.

درخواست ترامپ برای راستی آزمایی امضای آرا در جورجیا

به گزارش فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر مدعی شد در صورتی که اجازه راستی آزمایی امضا های برگه های رای در ایالت جورجیا صادر شود وی به آسانی در این ایالت پیروز نتیجه انتخابات خواهد شد.

وی در این پیام توییتری نوشت: در صورتی که برایان کمپ فرماندار یا وزیر داخلی جورجیا اجازه راستی آزمایی ساده امضا را صادر کند من به آسانی و به سرعت (در جورجیا) پیروز می شوم. این کار انجام نشده و (در صورت انجام) اختلافات گسترده ای را نشان می دهد. چرا این دو جمهوری خواه (به این درخواست) نه می گویند؟ اگر ما جورجیا را پیروز شویم، همه چیز در جای خود قرار می گیرد.

ترامپ اخیرا هم خواهان بررسی آرای جورجیا شد و از فرماندار جمهوری خواه این ایالت خواست از اختیاراتش برای این منظور استفاده کند.

وی در توییتی نوشت: چرا برایان کمپ فرماندار بیچاره جورجیا از اختیارات اضطراری خود که به راحتی قابل انجام است برای رد کردن (اظهارات) وزیر داخلی لجوج این ایالت و تطبیق امضا های روی پاکت (آرا) استفاده نمی کند. معدنی از تقلب خواهد یافت و ما به راحتی برنده این ایالت خواهیم شد.

اندکی پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تاریخ سوم نوامبر (سیزدهم آبان) نتایج اولیه شمارش آراء، پیشتازی ترامپ را رقم زد، اما با شمرده شدن آرای دریافت شده به صورت پستی، نتیجه انتخابات به سود جو بایدن تغییر کرد و او از سوی رسانه ها به عنوان پیروز انتخابات معرفی گشت.

ترامپ با ادعای تقلب در انتخابات چندین پرونده شکایت در ایالت های مورد منازعه تنظیم کرد و خواهان بازشماری و ابطال بخشی از آرای انتخاباتی شد.

با این حال تقریبا تمامی پرونده های شکایت تیم حقوقی ترامپ به خاطر عدم وجود شواهد و مدارک کافی رد شده اند و بسیاری از جمهوری خواهان و روسای دولت دیگر کشور ها پیروزی بایدن را تبریک گفته اند.

حتی ویلیام بار وزیر دادگستری دولت ترامپ روز چهارشنبه گفت هیچ شواهدی از تقلب گسترده که بتواند منتج به تغییر نتیجه انتخابات امسال شده باشد، وجود ندارد.

راه ساری: سئو، طراحی سایت، طراحی و چاپ گرافیکی و دیجیتالی، طراحی پرتال، طراحی قالب وردپرس

منبع: فرارو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25979

به "درخواست ترامپ برای راستی آزمایی امضای آرا در جورجیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ترامپ برای راستی آزمایی امضای آرا در جورجیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید