دست نشان: بازیکنانم جانانه کوشش کردند

به گزارش شیوا مارکت، سپیدرود رشت بعد از مدت ها به پیروزی رسید تا امیدش برای ماندن در لیگ برتر بیشتر گردد. نادر دست نشان سرمربی سپیدرود رشت که از عملکرد شاگردانش در بازی مقابل تراکتورسازی راضی است، در خصوص پیروزی پرگل تیمش در بازی هفته بیست و پنجم لیگ برتر می گوید: تبریک به طرفداران که همواره تیم را حمایت کردند و این هفته هم سنگ تمام گذاشتند و نتیجه آن را دیدند که بازیکنان با تعصب تا آخر کوشش کردند. بازی سختی بود. تراکتورسازی برای قهرمانی مهیا بود. کمتر تیمی می تواند مقابل تراکتور چنین موقعیتی داشته باشد. بچه های ما خودباوری داشتند و نترسیدند. از روی غافلگیری گل خوردیم اما در ادامه با ارائه فوتبال خوب گلهای بعدی را زدیم. ما از فاصله بین دفاع حریف استفاده کردیم و گلهای دوم و سوم را به تراکتورسازی زدیم. خوش شانس بودیم و می توانستیم یکی، دو گل دیگر هم بزنیم. تراکتورسازی هم کوشش خودش را کرد. نیمه اول تراکتورسازی موقعیت داشت که فوروارد آنها توپ را به بیرون زد. ما تیم تراکتورسازی را که بازی ترکیبی انجام می داد مجبور کردیم به توپ های بلند رو بیاورد.

دست نشان: بازیکنانم جانانه کوشش کردند

دست نشان درباره صحبت های لیکنز مبنی بر اینکه گفته بود ما گلها را به سپیدرود هدیه دادیم، شرح می دهد: او مربی خارجی است و می تواند هر نظری داشته باشد. من هم به نظر او احترام می گذارم.اگر دروازه بان تراکتورسازی اشتباده کرد، دروازه بان ما هم اشتباه کرد و از روی غافلگیری گل خوردیم. بازیکن اشتباه می نماید اما ما گل دوم و سوم را چطور زدیم؟ می دانستیم اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و استوکس بار فنی زیادی سمت راست ایجاد می نمایند. شنانی را در نیمه اول، جواد آقایی و بلبلی در نیمه دوم را به زمین آوردیم که کناره ها را می بستند.

سرمربی سپیدرود با بیان اینکه تراکتورسازی نه برای ما نه برای خودش سورپرایزی نداشت، می گوید: تراکتورسازی سورپرایزی نداشت و مدلی بازی می کرد که ما می خواستیم. در نیمه اول هافبک ها ما بازتر بازی می کردند اما با دفع توپ رو به ضد حمله می آوردیم. ما روی ضد حمله ها کار نموده بودیم. ضدحمله با پاس های کوتاه و ترکیبی از برنامه های ما بود. برای ما مهم این بود که به پیروزیت برسیم.

نادر دست نشان در رابطه با اینکه معمولا در تعویض های رو به انتها بازی مربیان از بازیکنان با تجربه استفاده می نمایند اما شما بازیکنان جوانی را در این بازی حساس به میدان فرستادید و ریسک کردید، شرح می دهد: از قبل هم گفته بودم که ترکیب بازیکنان جوان و باتجربه می تواند عامل پیروزیت تیم ما باشد. باید به جوانان اعتماد کرد. در گذشته هم چنین اتفاقاتی اتفاق افتاده بود و خیلی ها به سطح اول فوتبال ایران آمده بودند. من این شهامت را دارم که از جوانان استفاده کنم. نفراتی مثل بلبلی و آقایی از امیدها به تیم اصلی آمده اند. ما این شهامت را داریم که به جوانان تکیه کنیم.

دست نشان درباره اینکه چقدر امیدوار است سپیدرود در لیگ برتر بماند، می گوید: تمام هدفم از آمدن به اینجا این طرفداران عاشق و این شهر فوتبالی بود. من بازی های سپیدرود را در زمان خداداد عزیزی و علی کریمی دنبال می کردم و باور داشتم که این تیم می تواند پیروز باشد. البته با این برد مغرور نمی شویم چرا که پنج فینال دیگر پیش رو داریم. کارمان تمام شده نیست و باید کوشش کنیم تا همه باور نمایند که سپیدرود می تواند پیروز باشد. ما به دنبال پیروز شدن می رویم، چون شرایط مان طوری است که باید در هر دیدار سه امتیاز کامل را کسب کنیم.

سرمربی سپیدرود در خصوص کنار گذاشته شدن دو بازیکن سپیدرود هم شرح می دهد: اصلاً چنین موردی نیست. هیچ مسئله ای وجود ندارد و فکر می کنم شیطنت شده تا روند رو به رشد ما را تخریب نمایند! به هرحال وظیفه همه ماست که این مسائل را کنترل کنیم.

2

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4895

به "دست نشان: بازیکنانم جانانه کوشش کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دست نشان: بازیکنانم جانانه کوشش کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید