دلورنتیس: ساری احمق بود که ما را به خاطر چلسی و یوونتوس ترک کرد، خرید اوسیمن 80 میلیون یورو هزینه داشت

به گزارش شیوا مارکت، مالک باشگاه ناپولی سرمربی سابق این تیم را به خاطر ترک آبی پوشان سن پائولو احمق توصیف کرد.

دلورنتیس: ساری احمق بود که ما را به خاطر چلسی و یوونتوس ترک کرد، خرید اوسیمن 80 میلیون یورو هزینه داشت

به گزارش خبرنگاران، اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی در مصاحبه ای جدید بار دیگر به احتمال جدایی مدافع میانی این تیم کالیدو کولیبالی اشاره داشت و در بخشی دیگر از آن هم مائوریتزیو ساری سرمربی سابق ناپولی را به خاطر ترک این تیم برای قبول هدایت چلسی در سال 2018 احمق توصیف کرد.

ناپولی در روزهای اخیر فعالیت های زیادی در حوزه نقل وانتقالات داشته است از جمله قطعی کردن خرید ویکتور اوسیمن مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال لیل با قراردادی به ارزش 60 میلیون یورو و همین طور دروازه بان یونانی این تیم اورستیس کارنزیس و جذب سه بازیکن دیگر. در همین حال امکان دارد که ناپولی در تابستان امسال مدافع میانی سنگالی اش کولیبالی هم را بفروشد. دلورنتیس البته گفت که تنها در صورت دریافت پیشنهادی مناسب او را می فروشد و تا الان بالاترین پیشنهادی که برای فروش این بازیکن داشته 65 میلیون یورو از منچسترسیتی بوده است.

دلورنتیس در این باره گفت: کالیدو آدم فوق العاده ای است و به همین دلیل از دست دادن او ناراحت کننده خواهد بود. هر چیزی اما زمان و مکان خاص خودش را دارد حتی زمانی که بحث جدا شدن راه ما از هم باشد. در هر صورت الان هم من برای فروش او پیشنهادی 90 میلیون یورویی روی میزم ندارم که با فروشش موافقت کنم.

در این فصل یوونتوس با هدایت مائوریتزیو ساری سرمربی سابق ناپولی نهمین قهرمانی متوالی اش در سری A را کسب کرد که این اولین قهرمان ساری در لیگ هم بود.

دلورنتیس اما با پایین آوردن ارزش کار ساری اضافه نمود: قهرمان شدن در یوونتوس کاری عادی است. ساری همیشه در قلب من خواهد ماند، چون سبک فوتبالی که او برای تیم ما آورد کل اروپا را متحیر کرد. من همیشه قدردان خدمات او به ناپولی هستم، اما همه ما در زندگی های مان کارهای احمقانه ای انجام می دهیم. ساری هم مرتکب دو سه مورد حماقتی شد که می توانست از رخ دادن شان جلوگیری کند، اما این دیگر مشکل خود اوست. تمام چیزی که من می توانم بگویم این است که اگر ساری در ناپولی می ماند شاید الان می توانست به ما برای بردن اسکودتو کمک کند. در عوض او گفت چرا باید بمانم و (برای نبردن جام) ریسک کنم. به تیمی دیگر می روم. او به تیمی دیگر رفت، اما من فکر نمی کنم که در تیم های بعدی اش به اندازه زمانی که در ناپولی بود، شاد و راضی باشد.

دلورنتیس سپس به جنارو گتوسویی اشاره داشت که ماه دسامبر هدایت ناپولی را بر عهده گرفت و با این تیم قهرمان جام حذفی شد و آن را از بحران نجات داد.

وی خاطر نشان کرد: گتوسو یک مرد واقعی است، همین طور یک بازیکن پیشکسوت با سابقه قهرمانی در جام جهانی. او چیزی برای اثبات کردن به کسی ندارد. از برخی جهات احساس می کنم که ما خیلی شبیه به هم هستیم. من هرگز کسی را برخلاف میلش در تیمم نگه نداشته ام. اگر رینو اینجا راضی است پیوند ما ادامه خواهد داشت. اگر می خواهد تجربه ای جدید کسب کند، با آن کنار می آییم. فعلاً که او یک دوره ای جدید را آغاز کرده است که معین نیست تا چه زمانی به طول خواهد انجامید.

مالک باشگاه ناپولی سپس درباره خرید جدید تیمش صحبت کرد. اوسیمن 21 ساله با قراردادی با رقم پایه 50 میلیون یورو به علاوه 10 میلیون یوروی دیگر به عنوان پاداش به ناپولی ملحق می شود، اما دلورنتیس می گوید جذب این بازیکن بیشتر از این ها برای او هزینه دارد.

او گفت: ما شادیم که اوسیمن آمده است. او اولین بازیکن بود که گتوسو درخواست کرد و در تیم ما شماره 9 را می پوشد. لیل برای او نزدیک به 80 میلیون یورو دریافت خواهد کرد و خودش هم در هر فصل چهار تا 4.5 میلیون یورو حقوق می گیرد.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22126

به "دلورنتیس: ساری احمق بود که ما را به خاطر چلسی و یوونتوس ترک کرد، خرید اوسیمن 80 میلیون یورو هزینه داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلورنتیس: ساری احمق بود که ما را به خاطر چلسی و یوونتوس ترک کرد، خرید اوسیمن 80 میلیون یورو هزینه داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید