دلیل غیبت مظاهری در اردو: بیماری فرزند

به گزارش شیوا مارکت، بعد از چند روز بی خبری، حالا شنیده می گردد بیماری فرزند مظاهری، دلیل غیبت او در تمرینات تیم ملی است. این دروازه بان با دریافت اجازه از کی روش به اصفهان رفته تا این مشکل را حل نماید.

دلیل غیبت مظاهری در اردو: بیماری فرزند

به گزارش خبرنگاران ،محمدرشید مظاهری در سه، چهار سال اخیر پای ثابت اردوهای تیم ملی بوده و در یکی دو بازی نیز فرصت حضور درون دروازه به او رسیده. نام رشید برای اردوی جدید نیز در فهرست کی روش قرار داشت اما تعیین نشد چرا دروازه بان ذوب آهن در تمرین شرکت نکرد؟ مظاهری البته همان روز اول از کی روش اجازه گرفت و با او هماهنگ کرد تا در اردو حاضر نگردد.

در روزهای اخیر رسانه ها دلیل غیبت مظاهری را آنالیز نکردند و کسی هم از کی روش نپرسید چرا دروازه بان ذوب آهن در این اردو حاضر نشده. بعد از چند روز بی خبری، حالا شنیده می گردد بیماری فرزند مظاهری، دلیل غیبت او در تمرینات تیم ملی است. این دروازه بان با دریافت اجازه از کی روش به اصفهان رفته تا این مشکل را حل نماید.

با توجه به غیبت مظاهری، حسین حسینی این شانس را پیدا کرد تا برخلاف جام جهانی، این بار در فهرست نهایی کی روش قرار بگیرد و همراه سایر بازیکنان به تاشکند برود. او برای حضور درون دروازه باید با علیرضا بیرانوند و امیر عابدزاده رقابت کند. رقابتی شانه به شانه که به نظر می رسد در نهایت به حضور بیرانوند در ترکیب ثابت تیم ملی ختم گردد.

12

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 717

به "دلیل غیبت مظاهری در اردو: بیماری فرزند" امتیاز دهید

1 کاربر به "دلیل غیبت مظاهری در اردو: بیماری فرزند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل غیبت مظاهری در اردو: بیماری فرزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید