دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور با همتای اتریشی خود

به گزارش شیوا مارکت، ناصر سراج، در ادامه سفر به اتریش عصر روز چهارشنبه با فیشتن بائور، رئیس آمبودزمان (مبارزه با فساد) اتریش دیدار و مصاحبه کرد.

دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور با همتای اتریشی خود

به گزارش خبرنگاران، در این دیدار که دکتر مولایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش و همچنین قائم مقام وزارت خارجه اتریش نیز حضور داشتند، سراج با تشریح شیوه فعالیت سازمان بازرسی کل کشور ایران گفت: آمبودزمان ها و سازمانهای بازرسی کشورهای مختلف برای افزایش کیفیت عملکرد خود از یک سو نیازمند استفاده از تجارب کشورهای دیگر و از سوی دیگر نیازمند همکاری سازمان های مقابل در دیگر کشورها برای رسیدگی موثر به شکایات مردمی و پیگیری بعضی پرونده های فساد هستند.

بر این اساس جمهوری اسلامی ایران آماده گسترش همکاری خود در این زمینه با کشور اتریش می باشد.

همچنین فیشتن بائور نیز با خوشامدگویی به رئیس سازمان بازرسی کل کشورمان با اشاره به روابط تاریخی چند صد ساله دو کشور با استقبال از پیشنهاد ارائه شده آمادگی کشور متبوع خویش را برای امضای یادداشت تفاهم همکاری و حتی برگزاری همایش مشترک خاطرنشان کرد.

گفتنی است رئیس سازمان بازرسی کل کشور که برای شرکت در دهمین اجلاس سالیانه و مجمع عمومی انجمن بین المللی مسئولین مبارزه با فساد به وین سفر نموده است دیدارهای مختلفی را با مقامات اتریشی و بعضی از مقامات نهادهای بین المللی برگزار و در این دیدارها زمینه های گسترش روابط در حوزه های مرتبط بحث و آنالیز شده است.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2909

به "دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور با همتای اتریشی خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور با همتای اتریشی خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید